Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Dvě zaměstnání

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel coolnet a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10094
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Pomáháte rodinnému rozpočtu třeba tím, že máte dvě práce.Já kdysi jsem měla tři zaměstnání, ale to jsem neměla ještě syna, takže se to dalo zvládnout.

    #10107
    bobalka
    Účastník

    Taky jsem dělala více zaměstnání, dělala jsem ve skladu na šachtě a pak jsem měla svůj sekáč. K tomu 3 kluky. Ráno jsem vstávala ve 4 hodiny, po šichtě hned na svůj obchůdek, k tomu dovoz a opravy zboží, zavírala jsem v sedm večer, přišla jsem uvařila na druhý den, aby měla rodinka co jíst, spát jsem chodila kolem půlnoci a ve čtyři nanovo. Vydržela jsem tak skoro 2 roky. K tomu bolesti kyčle, a jiné zdravotní problémy. Operace kyčle mě zastavila, právě včas. Byla jsem před kolapsem.

    #10111
    babicka11
    Účastník

    Měla jsem jen jedno zaměstnání a při dvou dětech jsem pomáhala při přístavbě baráku. Nosila jsem tvárnice, vozila cihly v kolečku, oklepala půl baráku, kam jsem dosáhla, prostě, jak se dalo.

    #10126
    veruska
    Účastník

    Já měla vždycky taky jednu práci se dvěma dětma a pomalu každý víkend jsme jezdili k rodičům makat. V zimě ne, naštěstí.

    #10146
    coolnet
    Účastník

    tak primo dve zamestnani dá málokdo 🙁

    prace doma na svojem nebo vypomoc sousedovi neberu jako druha prace…i kdyz i rodicovstvi se tak muze jevit 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.