Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Dovolená

  • Toto téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel coolnet a poslední změna proběhla před 7 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 16)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7180
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Když už začala ta dovolená tak by mě zajímalo kam vyrážíte? Ať už solo nebo s rodinou.
    My budeme letos doma narodil se nám syn a šetříme penízky a popravdě za hranice bych se i trochu bála skrz terorismus
    Příští rok se budu držet hesla všude dobře doma nejlíp a budem cestovat asi někde po Čechách letos to budou jen výlety kousek od domova

    #7183
    coolnet
    Účastník

    tož ja na hané v OTASLAVICE 😀 nebo v ostrave u vycepu :)))))

    #7184
    babicka11
    Účastník

    Pojedeme ke známým do Kunžaku a oni pak zase k nám :-), do zahraničí nás to neláká.

    #7222
    pskrob
    Účastník

    Dovolenou trávím s vnučkou – výlety, akce, koupaliště, zábavní parky atd.

    #7223
    veruska
    Účastník

    Já jsem se v neděli vrátila z lázní, kde jsem byla 28 dní. To už mám jako dovolenou.
    Teď už budu o dovolené doma a užívat si zahradu a vnučku.

    #7226
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Tak to my se vrátili v sobotu z Jinolic, byli jsme v kempu přímo pod Prachovskýma skálama, je sice pravda, že jsme se koupali jen jeden den, ale zato jsme si užili plno výletů. Jezdíme tam už devět let a pořád je co objevovat.Naprostá spokojenost.

    #7255
    coolnet
    Účastník

    lidi dejte tipa ,kaj s mladu s 2,5letym miminem 😀 ,pokud mozmo v čr a at me to nezrujnuje 😀

    les,voda..mozno hory nejlepe jen víkend max. tyden,kaj dojedu busem,vlakem a s kocarkem 🙁

    ps. vyčep pobliž by neuškodil 😀

    dosly napady a google me zahltil infem 😀

    #7256
    babicka11
    Účastník

    coolnet
    https://www.google.cz/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%C5%BEel%C3%ADzy%20kemp

    Koukněte se sem, obec Želízy, okres Mělník, je tam krásně, ubytování v kempu, lesy, koupaliště, hospůdka i obchod – všechno kousek cesty. Děti do 3 let zdarma.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 16)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.