Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Diskuzní forum

  • Toto téma obsahuje celkem 32 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 33)
  • Autor
    Příspěvky
  • #8175
    Petulavpk
    Účastník

    😀 dobrý nápad 😀 kdo jsem?

    #8176
    babicka11
    Účastník

    petulavpk – Terka?

    #8177
    Petulavpk
    Účastník

    bingo 🙂 trefa

    #8178
    babicka11
    Účastník

    hurá, uhodla jsem! ale chodíte tam málo !! i Vy jedna ….

    #8179
    Petulavpk
    Účastník

    to máte těžké, do důchodu daleko 🙂 a tak pracovní povinnosti nás stále víc a víc válcují. Spíš jsem na mobilu a vzhledem k tomu, že pracuji na benzíně, tak nemohu odepisovat jak se mi zachce, bohužel, přečtu si příspěvky, spravuji blog, pak jsem z vesnice, tak práce “na dvoře” má taky svoje…. není to jednoduché. Ale spíš je škoda, že se alespoň pár větičkami nezapojí i ostatní…

    #8180
    babicka11
    Účastník

    To je fakt, málo lidí je tu vidět, spíš ty samé nicky …tamti asi jen prohlédnou, co je nového a jdou si za svým …ale to je tak asi všude …

    #8181
    Petulavpk
    Účastník

    Je to škoda, protože vy zrovna patříte mezi ty, kteří pochopili, že každá korunka se dá nastřádat i když člověk zrovna nemůže pracovat, díky za Vaši práci, příspěvky a předávání zkušeností.

    #8182
    babicka11
    Účastník

    Je fakt, že se snažím přispět něčím, co by mohlo zajímat i jiné … a proč ne, když dostanu ještě zaplaceno a psaní mi nedělá potíže ..:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 33)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.