Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Direkt Market s.r.o. Valašské Klobouky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10659
    babicka11
    Účastník

    Změnili název na Beauty Line, nebo na Labužnický koutek. Také vám chodí jejich dopisy, že jste vyhráli 300 tisíc, nebo i přes milión? Mě s tím otravují skoro každých 14 dní. Výrobky mají víc než předražené. Obálky letí do koše, nehodlám se zúčastňovat jejich podvodných her.

    #10686
    veruska
    Účastník

    To mi naštěstí nechodí, ale ono stačí, když chodí časopis z Magnetu a pořád lákají na velké výhry a moje mamka /86 let/ chce pořád něco objednávat, že ji pošlou ty peníze. Co mě to dá jí vysvětlit, že od nich nikdy neuvidí ani korunu.

    #10688
    babicka11
    Účastník

    Taky mi chodí Magnet – už x let, občas si něco objednám, mají to sice dražší, ale ne tolik, jako Blanche porte …, tam si neobjednávám nic. Tričko – hadr, nejméně za 400Kč, opravdu nepotřebuji. Magnet sice slibuje peníze, ale losováním, jinak ne. Magnetu bych dokázala věřit. Je to osvědčený “podnik” už dlouhá léta. Když něco vrátím, vrátí peníze, není problém. Mají tam i docela slušné levnější boty. Taky mám dvoje od nich.

    #10765
    babicka11
    Účastník

    Tak dnes opět – Beauty Line – 1. cena k předání: 300 000 Kč + prémie 25 000 Kč. Nedají pokoj a nedají… škoda papíru 🙁

    #12914
    babicka11
    Účastník

    Chodí to stále, už to ani nečtu ….stále lákají si něco objednat na hříšné peníze :-(.

    #13010
    Rojak
    Účastník

    Spíš by mě zajímalo, kde sehnali mou adresu. Nikde jsem si nic neobjednal.

    #13012
    babicka11
    Účastník

    To by mě taky zajímalo, také jsem nic neobjednávala a přesto jsem jejich prioritní zákazník .. to asi píšou každému.

    #24588
    babicka11
    Účastník

    Vidíte, už mě to chodí dva roky – furt dokola – dnes opět jsem jediný výherce přes 800 tis. …., jen si musím objednat alespoň jeden výrobek … třeba mandlové pusinky s příchutí kokosu 2x 200g za 690 Kč – no nekupte to!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.