Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Dětské výroky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6311
    matylda
    Účastník

    Tak mne napadlo, co kdybychom se podělili o výroky našich potomků? Jsou vždy nečekané a kouzelné. Pobaví či uvedou do rozpaků, ale vždy jsou upřímné a originální.Např. mému vnukovi(5 let) se nedávno strašně nechtělo uklízet hračky. Tak moc, až začal tvrdit, že nejsou jeho. Na to máma řekla, že když nejsou jeho, posbírá je a daruje jiným dětem. Dal se tedy do uklízení, uklidil dvě, pak si zase sedl na zem, zahleděl se na tu kupu, a povzdychl: “Těžká nuda!” 🙂

    #6312
    babicka11
    Účastník

    Naše holky tu občas skáčou přes provázek, přivázaný a natažený od šuplíku stěny ke gauči, kde sedím a držím druhý konec – pochopitelně v mezích jejich možností – ta větší skáče dobře tak 30 cm nad zemí, té menší to dáme tak 1 cm nad podlahu…. přiběhne a řekne: to je moc< … a dát ho úplně na zem a “přeskočí”, je to legrace….a pak, když skákala ta větší, tak za ní utíkala ta menší, tak prostě ten provázek podlezla …no a pak třeba řekla, když skládala puzzle se 48 ks, tak ho měla složený dost brzo a řekla: to je pro malý děti (je jí 2,5) a vzala si jiné (věk 5+) a složila ho taky ….ještě jsem jí řekla, že bude brzo chodit do školky, tak odvětila, že tam chodit nebude, že si tam dětí “jenom” hrají a nic neučí, že bude jezdit ke mně, že se budeme učit počítat, haha – no, počítá už od l-10 a ukazuje přitom důležitě na prstech …

    #6373
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Tak to jsem se pobavila jen aby to nadšení z učení malou bavilo i nadále. Super.

    #6374
    babicka11
    Účastník

    je s ní vážně legrace, včera zrovna, když jsem jí schválně radila špatně ve skládání puzzle, tak mi řekla: “máš to blbě” a za chvíli “se z tebe zblázním” – ode mě to teda slyšet nemohla .. 🙂

    #6523
    veruska
    Účastník

    Já mám moc šikovnou vnučku. Nedávno mě překvapila výrokem ” Ti jó”. Je to u takového malého človíčka srandovní. Také začala říkat, jak dělá kočka. “ňáu”. Je to prostě radost!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.