Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Čokoláda a sladké

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6452
    babicka11
    Účastník

    Jak ujíždíte na čokoládě, máte raději hořkou, mléčnou nebo “nadívanou” a co vám říká sladký koláč, dortík nebo jen obyčejné piškoty? Já čokoládu miluji, i teď tu pro diabetiky a mátová prostě nemá chybu :-). Hodně peču všechno možné, ráda zkouším nové recepty a potom koukám, co na to rodina. Piškoty teď už ne, ale dřív třeba i celý sáček a litr mléka klidně místo večeře …

    #6454
    Petulavpk
    Účastník

    já jak kdy, ale spíš mléčnou s oříšky 🙂 ale náhodou ty dia jsou fakt dobré, ale cenově drahé….

    #6455
    matylda
    Účastník

    Nebýt čokolády, snad nežiju. Miluju ji. Mívala jsem nejradši Studentskou pečeť, hlavně mléčnou. Ale poslední měsíce, snad už přes rok ji nekupuji. Už mi to ani nechutnalo jako čokoláda, ale nějaká náhražka.

    #6467
    radek
    Správce

    čokoládu mléčnou, před návštěvou u zubaře i s oříšky-:)
    Sladký koláč, buchty, cvibach, koblihy……. kdykoliv

    #6469
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Mám moc ráda hořkou čokoládu, čím víc procent kakaa tím lepší.

    #6670
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    ták ujíždím na staré dobré klasice Kofila nebo Milena

    #6987
    veruska
    Účastník

    Já mám ráda mléčnou čokoládu s oříšky a co miluju je Toffife, protože tam je i karamel. Mňam!!!
    A mám moc ráda jakoukoliv buchtu s jablky a tvarohem.

    #6988
    irinkamil
    Účastník

    Čokoládu v podstatě moc nemusím a sladké vlastně vůbec, ale když už se mi huba rozjede, tak zbožňuju mléčnou, buď čistou nebo jako největší hříšek Studentskou pečeť pěkně s oříšky, rozinkami a kousky želé, tu dokážu slupnout na posezení a skoro se ani nestydím. A jak se zaradují má lepá kila nad přídělem cukru, to vám ani snad nemusím vyprávět.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.