Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Co s velkou výhrou?

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 6 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #8315
    babicka11
    Účastník

    Kdybyste vyhráli velkou sumu peněz – třeba 100 milionů, co byste s nimi dělali? Já bych podělila rodinu a určitě dala peníze nemocnicím, hlavně pro děti.

    #15880
    bobalka
    Účastník

    Tak to já bych věděla i bez finančních poradců. Rozhodně bych vyplatila celou rodinu z půjček, a pomohla pár lidičkám, kteří pomoc potřebují. S Martinkou občas sníme, že kdybychom měli hodně moc peněz, že bychom koupily veliký pozemek, postavily ranč a každý z mých synů by měl postavený svůj dům na tom pozemku. Chovali bychom koně, krávy, ovečky a všechna zvířátka. Každé vnouče by mělo své malé auto, kterým by mohlo jezdit za babičkou a dědou na hlavní ranč a svoje zvířátko, o které by se staralo. Já bych tam ještě udělala dům mládeže, kde by se mohli scházet všechny děti, kdo by chtěl a mohli by si tam dělat, co chtějí, bylo by vybavené všemi možnými hrami, počítači a sportovními nástroji. Pro vstup by stačilo jen prohlášení, že tam nebudou žádné cigarety, alkohol ani drogy. Bylo by to pod nenásilným dozorem dospělých. Taky bych vzala vnoučata do veliké prodejny hraček a tam bychom nakoupily spoustu krásných hraček pro děti z dětských domovů, které bychom osobně dovezly. Zbytek bych uložila na banku všem členům mé rodiny stejným dílem.

    #15912
    veruska
    Účastník

    Já bych samozřejmě také podělila rodinu, jela bych na nějakou krásnou dovolenou alespoň na měsíc a hlavně bych nechala opravit a vylepšit celý náš barák.
    Určitě bych dala peníze na děti. Třeba do dětských domovů a nemocnic.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.