Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co bude dnes k obědu?

  • Toto téma obsahuje celkem 1,204 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 137. až 144. (celkem z 1,205)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11862
    babicka11
    Účastník

    30 stromů jabloní?? to by se mnou asi seklo… :-), my třešně měli, furt byly růžové.. a najednou během dne zčervenaly až zčernaly…stačili jsme rozdat sousedům, zavařila jsem jen 10 sklenic a jinak zůstaly na stromě a teď padají shnilé a denně sebereme na lopatu… Meruňky kupujeme jen na jídlo, na zavaření kg za 69 Kč – to si je mohu koupit už hotové.

    #11865
    pampaliny
    Účastník

    Dnes byly hranolky s kečupem.

    #11866
    veruska
    Účastník

    Knedlík se zelím a výpečky.

    #11869
    bobalka
    Účastník

    Jé, tak to bych taky nedala, babicko11, takových peněz. Manžel dovezl z Kauflandu za 28,- v akci. Jinam bych je taky nezavařovala.
    Dnes byly ryby na másle, soused dovezl, tak jsme si pošmákli.

    #11870
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem dělala rizoto kvůli holkám, pro nás smažený květák – o něco později – a co myslíte? Holky ho chtěly taky! 🙂

    #11886
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsme dojídali do lednička dala :-), na zítra chystám falešné karbanátky jen se salátem ….

    #11890
    bobalka
    Účastník

    My měly špagety se sýrem a kečupem, jen tak, letní jídlo, byl tady dneska pařák,tak se moc vařit nechtělo.

    #11896
    babicka11
    Účastník

    Tady bylo “jen” 24 st., ale šílený vítr, venku se ani nedalo sedět…. jsem měla obavu, aby mi to nevyvrátilo okno ..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 137. až 144. (celkem z 1,205)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.