Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Chtěli byste žít v zahraničí?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #8316
    babicka11
    Účastník

    Já ne, jsem ráda, že žiji tady.

    #12725
    bobalka
    Účastník

    Ne moje srdce bije pro naší krásnou zemičku, jinde bych žít nechtěla.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.