Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Chodíte rádi do divadla?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15719
    Radost
    Účastník

    Moc ráda chodím do divadla. Každý rok si platím předplatné u nás v divadle.Nemáme stálý herecký soubor,tak k nám přijíždí umělci z celé republiky, někdy i ze Slovenska.Občas si zajedeme do divadla do Prahy nebo do Ostravy.Miluji Národní divadlo v Praze, to mám vždycky dvě potěšení najednou – jedno z představení a druhé z prohlídky historické budovy.Příští týden půjdeme poprvé s naší malou vnučkou do divadla na pohádku, už se moc těším.A co Vy? Máte také rádi divadlo nebo preferujete jiný druh kultury?

    #15749
    babicka11
    Účastník

    Kdysi jsme byli s dětmi v divadle Spejbla a Hurvínka v Praze, navštívili jsme Wolkerovo divadlo, také Národní divadlo a Činoherní klub. Také jsem byla na klavírním koncertě v Rudolfinu. Teď už do divadla nechodím ze zdravotních důvodů.

    #15775
    veruska
    Účastník

    Do divadla jsem se prvně dostala se školou a od té doby občas zajdeme do divadla v Čáslavi. Kdyby bylo divadlo v místě mého bydliště, tak bych tam chodila pravidelně. To dojíždění je otravné.

    #15789
    bobalka
    Účastník

    V divadle jsem nebyla přes 30 let, jako mladá jsem chodívala ráda, teď i když máme divadlo přímo v městě, nějak to nikdy nevyšlo, manžel na to není a sama bych nešla.

    #15792
    Evik
    Účastník

    Ja už nebyla v divadle ani nepamatuji. Ale planujem s přítelem na něco konečně zajím.

    #15793
    polivkovamaruska
    Účastník

    Miluji divadlo. Dříve jsem byla velkou ochotnicí. Dnes alespoň píši scénáře podle svých námětů pro loutková divadla. Nemusím ale muzikály.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.