Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Cena brambor

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13472
    veruska
    Účastník

    Kupujete brambory na uskladnění? Kolik u vás stojí? Já jsem si teď kupovala od souseda za 8 Kč a to si myslím, že nejsou drahé, když jich je letos prý nedostatek.

    #13473
    babicka11
    Účastník

    Nedostatek brambor jak kde, tady se dají koupit i za 5 Kč, já beru tak 30 kg, potom dokupujeme. Tak máslo a jablka a vejce a víno …. já koupila máslo za 46 Kč, mám radši ale Bonjour, to jde namazat rovnou i z lednice. Jablka kupuji od bývalého kolegy z práce, jeho tchán má sad, tak i ze známosti je mám kilo za 10 Kč a třeba i pět druhů.

    #13475
    bobalka
    Účastník

    Brambory na uskladnění nekupuji, jsem v paneláku a tak je nemám kam uskladnit. Kupuju normálně v Kauflandu, většinou velké balení a průběžně. Třeba teď 10 kg za 55 Kč a jsou chuťově dobré.

    #13627
    babicka11
    Účastník

    Vejce v obchodě – 10 ks za 36 Kč, to už je snad trochu moc, ne? To i jeden soused u nás je má za 3 ….

    #13638
    matylda
    Účastník

    Já mám naštěstí zatím brambory své. I když do jara nevydrží, letos se urodily malé

    #13649
    Rojak
    Účastník

    Ceny brambor jsou na to jak chutnají až přemrštěné. V poslední době skoro nejsou k jídlu.

    #13657
    babicka11
    Účastník

    My měli brambory moc dobré a velké. Dostali jsme i od snachy a jsou opravdu velké a pěkné. Většinou v této době kupujeme u silnice (takový malý trh), kde mají všechnu zeleninu. Tam sice stojí 10 Kč, ale jsou taky velké a dobré.

    #24549
    babicka11
    Účastník

    Dnešní ceny brambor jsou až nehorázné … 26 Kč/kg a o cibuli ani nemluvím … 39 Kč/kg !

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.