Pro uživatele

Každý zde vidí co hledá

Nové komentáře

Markéta
O co se jedná přesně
Rojak
Kdysi jsem renovoval starší Š100 a dával jsem ho i...
Rojak
Děkuji, ale mně stačí jízda na kole. U nás ve...
lgku990
Jó, taková autolakovna je dobrá věc, ale není to bohužel...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky

Rubriky

Nové články

Štítky

Zvolené téma obsahuje celkem 29 odpovědí. Do diskuze (7 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  babicka11 a poslední změna proběhla před 2 týdnů, 2 dny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 30 celkově)
  • Autor

babicka11
    Účastník

Máte doma akvárium? Chováte rybičky, nebo tam máte želvu, či jiné zvířátko? My a dcera máme akvárium s rybičkami, syn také a ještě morčata. Někdo má třeba ještě hada, gekona nebo jinou ještěrku. Ale to bych asi nechtěla, i když gekon se mi docela líbí.

veruska
    Účastník

Přestěhovali jsme se na vesnici, tak máme slepice a králíky. Mezi nimi i jednoho zakrslého králíčka, kterého hlídáme přes zimu vnučce od mojí sestry.
    Měli jsme /syn ještě má/ Thajskou užovku. Představte si, že už jí je 25 let.

Anonym

Jak byl syn malý tak chtěl akvárium, my mu ho pořídili, ale za tři roky ho to přestalo bavit tak jsme ho poslali dál.

veruska
    Účastník

Také jsme měli kdysi rybičky. Docela bych chtěla jenom nějaké malé akvárko třeba s neonkami.

bobalka
    Účastník

Akvárko měl můj tatínek, já se hrozně ráda koukala do rosvíceného akvária a přemýšlela jsem si u toho. Vždycky mě to uklidňovalo a dobře jsem si utřídila myšlenky. Teď akvárium nemáme, ale chtěla bych ho mít.

veruska
    Účastník

Chtěla bych si koupit kulaté akvárko, ale ne na rybičky, ale na cukry, které sbírám. Pěkně by to vypadalo.

bobalka
    Účastník

Tak už ho máme, malá si ho přála k narozeninám, tak dostala, poradila jsem jí pár věcí, aby vybrala dobře a teď se na něj chodíme koukat obě. Pořád se mi to líbí.

babicka11
    Účastník

My máme zase asi dvacet malých nových rybiček, hlavně červené a černé, i neonky …

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 30 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.