Každý rok je třeba, naordinovat si dávku odpočinku a k tomu slouží dovolená

Během celého roku se na nás doslova valí práce, starosti, stresové situace, rodinné problémy a podobně. Je na místě si vzít pár dnů volna a zmizet se svými nejbližšími, někam za dobrodružstvím. Je pravdou, že každý z nás má jiné představy o dovolené.

Cestujeme za dobrodružstvím

V dnešní době je mnoho míst, která lze navštívit a kochat se doslova panenskou přírodou. Otevřené možnosti skutečně umožní jít až za hranice všedních dnů. Exotická dovolená na míru sestavená přesně pro vás, to bude nezapomenutelný zážitek na celý život. Vycestovat můžete za indiány do Střední Ameriky. Zde navštívit například karibské ostrovy. Některé jsou o velikosti fotbalového hřiště, ale zažít se tu dá doslova ráj na zemi. Bílý, čistý písek, palmy s kokosy a nádherně tyrkysová voda. Vypadá to tu celkem podobně, jakoby vystřižené z reklamy. Indiánská obydlí jsou spíš atrakcí pro návštěvníky, ale když se půjde ještě hlouběji, tak se potkáte s nimi osobně. Možná si s vámi připijí rumem na uvítanou, kdo ví.

Portugalsko není krásné jen přes léto

Portugalsko poskytne návštěvníkům kontrast moderního světa a historie. Jsou zde nejen nádherné pláže plné zlatavých kamínků. Ne pravého zlata, ale zkrátka se tak lesknou. Spousta pláží je oceněna prestižním ekologickým oceněním Modrou vlajkou. V létě očekávejte teploty kolem 30 °C. Kdo miluje sport, pak by rozhodně neměl váhat využít celou řadu sportovišť a atrakcí. Cca 20 golfových hřišť pro profesionální i rekreační golf. Milovníci zážitkové gastronomie si zde přijdou na své a milovníci vína rovněž.

Milion důvodů proč se vydat do Toskánska

Skvělé ochutnávky vína, městečko stojící na skále nebo šikmá věž v Pise. To je pouhý zlomek krásné přírody protkané památkami. Kdo nemusí brouzdat po galeriích a muzeích, ten se může vydat do malebných kopců a vinic. Je zkrátka tolik míst, kam na dovolenou jet s přáteli nebo případně s celou rodinou.

Možná by vás zaujala návštěva Bali

Jestli chcete zažít neopakovatelnou atmosféru, tak dovolená v Indonésii může každého obohatit. Ostrov je plný nádherné a čisté přírody, kopce, hory, vulkanicky činné sopky, rýžové terasy, skalnaté útesy a všude na vás bude dýchat historie. Když si s sebou vezmete sušenku, raději si dejte velký pozor, aby vám ji někdo nesnědl. Během chvíle se kolem vás seběhne hromadu opiček. Ale nemusíte se jich bát, jsou kamarádky s každým, kdo má nějakou laskominu.

Tohle všechno a ještě víc můžete zažít s cestovní kanceláří Monoï

Teď jen vybrat destinaci, kterou toužíte prozkoumat, a pak také co zde chcete vidět, ochutnat či prožít. Již nebrání nic tomu, abyste vyjeli na svoji dovolenou snů, sestavenou přesně na míru.

4 komentáře u „Dovolená má být plná krásných zážitků a milých vzpomínek“

 1. Rojak napsal:

  Vždy jezdíme naší osvědčenou cestovkou a máme jistotu, že nás nic nemilého nepřekvapí.

 2. lgku990 napsal:

  Cestovní kancelář Monoï jsem si prohlédl, pěkné nabídky destinací, samý luxus, což se samozřejmě promítne i v ceně. My letos opět letíme do Řecka, ale se svojí cestovkou.

 3. Evik napsal:

  V dnešní době je tolik možností. Jen si vybrat.

 4. babicka11 napsal:

  Existuje mnoho cestovních kanceláří, starých i nových. Naši jezdí jedině od léty prověřené cestovky. Tato by mohla být třeba i lepší, ale vím určitě, že by si ji nevybrali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *