Každý se někdy setkal s něčím nadpřirozeným, co se mu v životě přihodilo. I kdyby chtěl, nikdy nerozluštil záhadnou situaci. Že by magie nebo osud zasáhl? Někdo hledá odpověď v kartách, jiný zase případně v jiných praktikách, které by přece jenom přinesly odpovědi na jeho otázky.

Tajemné rituály mohou přinést očistu

Proč nás tajemno tak přitahuje? Nerozumíme tomu, co se děje kolem nás nebo přímo v našem životě, a tolik toužíme vědět odpověď. Nebo neradi chybujeme a potřebujeme znát řešení, které bude správné pro naši cestu. Možná potřebujeme znát a vědět, kam naše kroky mají směřovat, protože toužíme zažít už konečně vytouženou lásku, spokojený život a další kladné životní bonusy. Kam se vydat pro radu, aby nám přinesla do srdce ten správný pokoj? Rozhodně bude lepší se obrátit na odborníky, kteří si s duchovní stránkou dokážou poradit ve správném souladu. Věštírna, která má náhled do budoucnosti, je připravena kdykoliv pomoci. Nejen přinést uklidňující řešení, ale především ukázat, že věštba z karet dokáže odhalit mnohem více, než jsme si jen pomysleli.

Karty znají odpověď i řešení, zbytek je na nás

Karty znají odpověď i řešení, zbytek je na nás

Na jakoukoliv otázku existuje odpověď. Výklad karet je v dnešní době celkem běžná praktika, kdy se používá nejen k věštění, ale zároveň porozumění životních situací. Když pochopíme, proč se ty věci okolo nás takto dějí, jsme klidnější a můžeme i situaci přehodnotit. Může se stát, že nechceme znát svoji cestu z karet, pak si lze zvolit jinou praktiku, která pomůže objasnit naši situaci.

Co zkusit kyvadlo

Siderické kyvadlo přináší ve věštění jednoznačné výsledky. Při jeho používání se lze dotazovat skutečně na cokoliv, na náš zdravotní stav či finanční situaci. Odpovědi jsou zaznamenané ve formě ano nebo ne. Neměli bychom ho nikdy podceňovat, jelikož zná odpovědi na široké spektrum našich dotazů.

 Existuje daleko více tajemných praktik

Jsme lidé rozdílní a každému může vyhovovat něco jiného. Věštírna Orisio má pro každého připravenou pomoc, v podobě kartářky, která se specializuje na svůj dar, kterým pak pomáhá všem, kdo to potřebují. Vybrat si může naprosto každý. Tyto věštkyně a kartářky čekají jen na naše zavolání, zbytek je skutečně jen mezi nebem, zemí a zvolenou praktikou.

4 komentáře u „Existují tajemné věci mezi nebem a zemí“

 1. irinkamil napsal:

  Hádání či věštění z karet také nemám ráda, co bylo, to vím, současnost právě prožívám a co bude, to je sice ve hvězdách, ale ráda se nechávám překvapit, co mi život přináší, ať už dobrého či špatného. Vědět něco, co se má stát, to pro mne není důležité, však ono se to stane i bez toho, že bych to musela vědět předem a jak většina píše, kdybych znala něco zlého z budoucnosti, zbytečně bych na to myslela a stresík z takových informací není pro nikoho z nás zrovna dobrá věc. Na druhou stranu se už kácí v mém blízkém lese, jak se říká, může se tedy něco dalšího nepříjemného přihodit i mně, ale nemyslím na to, co má být, to se stane, ať se tím budu zabývat či ne. Lepší je žít svůj život ke spokojenosti celé rodiny, dělat si drobné radosti a také obdarovávat milými dárečky svou rodinu, přátele i známé jen tak, právě pro tu radost ze života, dárečky se o ni podělíme s ostatními a snad i jim tím pomůžeme trochu zhojit strasti jejich životů.

 2. veruska napsal:

  Asi by se mi nechtělo za telefonát dávat peníze. A také bych asi nerozdýchala, kdyby mi někdo vyvěštil něco ošklivého. Určitě bych na to pořád myslela. To nechci.

 3. rojak napsal:

  Také bych si nikdy nenechal věštit, protože těmto věcím a věcím nadpřirozeným absolutně nevěřím.

 4. babicka11 napsal:

  U kartářky jsem nikdy nebyla a věštit si nikdy nenechám, ráda to nemám. Prostě, co se má stát, stane se – i bez věštby. A dopředu vědět nechci nic. Občas si přečtu horoskop, ale jen pro zábavu, stejně se to tam píše tak nějak všeobecně a určitě tomu nevěřím zrovna tak, jako kartám. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *