Každý zde vidí co hledá


Rubriky

Nové komentáře

Rojak
Teď je takový výběr aut, že kdo si nevybere, tak...
Rojak
To bych si chtěl jednou přečíst, co tento deník vše...
Rojak
Bylo tam opravdu super, počasí vyšlo úplně parádně a hlavně...
lgku990
Já musím oponovat, poněvadž jelikož a protože se já i...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Štítky

Nové články

Petra koupila manželovi let v letadle, tak bude hned vědět, o čem píši. Doba karafiátů, bonbónů a ponožek je za námi.

Dnes se různé oslavy, výročí a setkání slaví jinak. Moderně, s adrenalinem nebo nápaditostí.

V rodinách můžeme mluvit o různých slevových zážitcích, které se dají pořídit v jakékoliv cenové hladině a jakémkoliv prostředí.

Firmy jako bonusy, ocenění nebo stmelení kolektivu pořádají firemní zábavu. Buď si ji zajistí sami, nebo si najdou agenturu, která se na tyto akce specializuje, má dostatek nápadů a kreativity, jak vymyslet netradiční zábavu pro zaměstnance.

Event agentura, na kterou se firma obrátí, je schopná zajistit vše od počátku až do konce. Může se jednat o servis hostesek, které uvedou příchozí, jsou součástí programu nebo doprovodem.

Je libo plavbu po řece, zahradní slavnost s grilováním?

Vše se zařídí a pak jen stačí, aby se začali scházet hosté – zaměstnanci firmy, kteří se jdou pobavit nejen o pracovních věcech. Není neobvyklé, že jsou na tyto akce zvání i rodinní příslušníci. Hostesky se postarají o přtomné hosty.

Někdy se také těmto aktivitám říká teambuilding.
Mohou to být akce jako školení, produktové upoutávky, nebo seznámení s novou koncepcí a směřováním firmy, oznámení výsledků…..

Pokud potřebuje firma zajistit větší firemní setkání, vždy se jedná o pořádání konferencí. Oficiální a většinou i honosně pojaté akce, kde vystupují známí umělci, prezentují se různé produkty nebo služby.

Dnes jsou tyto akce běžnou součástí firemní politiky každé větší firmy nebo firmy, která tímto způsobem oceňuje a motivuje svoje zaměstnance.

Zůčastnil se někdo z vás takové akce? Pořádá váš zaměstnavatel školení, vánoční setkání nebo konference?

19 komentářů na „Event = snové zážitky pro zaměstnance“

 1. Jana napsal:

  Osobně si myslím, že teambuildingy pořádají spíše větší podniky. Nebo ty, které se mermomoci snaží kopírovat cizinu. Navíc, někteří jsou rádi, že odejdou z práce a mají od kolegů a šéfů klid a ne je ještě vidět o volnu. S kým chci, domluvím se a zajdu na pokec a na skleničku single, bez těch, které nemusím. Ale tyhle dárečky.. To je jiná.. Mamce jsem uvažovala o letu balonem, ale nevím, jestli by to zvládla. Wellness víkend to jistí. 🙂

 2. irinkamil napsal:

  Letadlem jsem letěla všehovšudy jednou, bylo mi asi 18 let a letěli jsme z Prahy do Bratislavy na setkání pionýrů, což se v té době hojně nosilo. Letěli jsme stařičkým letadlem IL 14, kdo ho pamatuje ví, že o nějakém super zážitku nemůže být ani řeč, plechy drnčely, semtam nějaká ta turbulence a když jsme vystoupili na letišti v Bratislavě, měla jsem téměř cukání políbit tenkrát ještě rodnou zem z vděčnosti za vcelku hladké přistání. Pro mne to byl adrenalinový zážitek, ale dnes už létají letadla o mnoho bezpečnější, menší turbulence se snad ani v kabině pasažérů nezaznamenají, takže by to mohl být docela hezký výlet.
  Na slevowebech se nabízejí různé adrenalinové zážitky, pobytové, poznávací či wellnes zájezdy, jen si vybrat. Nejradši jedu někam, kde už někdo ze známých byl a sdělil mi své pocity a jak je to tam případně se službami a tak podobně.
  V mé bývalé firmě se konaly oslavičky jen koncem roku, jakási rozlúčka se starým rokem. Zařizovali jsme to většinou sami zaměstnanci nebo jeden z majitelů, pronajal se salonek v restauraci, dali jsme si večeři, něco se popilo, hodně popovídalo a rozešli jsme se domů. Žádné velké trachtací se nekonalo, už také proto, že to byla malá firma. Uspořádání nějakou velké oslavy si neumím ani představit, jen sjednotit všechny lidi na stejný čas je nadlidský výkon. Natož sehnat nějaké účinkující nebo aspoň DJ se solidní hudbou. Nabídek firmy Event si vážím, je to jako kdyby pořadateli z firmy spadl těžký balvan ze srdce, dá této firmě požadavky, dohodne se termín a asi každá větší firma si radši za tuto službu připlatí, než někde něco honit a přitom nemít jistotu, zda to vyjde tak, jak si představuje.

 3. coolnet napsal:

  vyhybam se podnikovym akcim…staci, kdyz je “vidim” v praci 🙂

 4. Plazmic napsal:

  Také jsem na něčem takovém nebyl, to je jiný level, nějací top herci či sportovci nebo hrabata a páni ze senátu a parlamentu ti na to maj finance a čas, mi máme jen na ty ponožky a bonboniery:)))).

 5. veruska napsal:

  U nás se něco takového pořádá, ale jenom pro šéfy. My ostatní máme bohužel smůlu.
  Dříve podnik pořádal alespoň nějakou akci na MDŽ, ale to už bohužel padlo.

 6. matylda napsal:

  Tak o tomhle jsem zatím slyšela jen z povídání. Ale děti už měly čest 🙂 Já už mám zážitky jiné. A docela příjemné. Zrovna jsem se z jednoho vrátila – a bylo to něco 🙂

 7. pavlina69 napsal:

  No už jsem měla čest se takové akce zúčastnit,ale do budoucna mě to nijak neláká

 8. blondynka napsal:

  Ano jasně naše firma dělá před vánoci večírek, sejdeme se tam celá firma, všechny zaměstnanci dostanou pozvánky. Hraje tam živá kapela, ale žádné lidovky nebo country, hrajou moderní muziku, na kterou se dobře tancuje. K dispozici jsou alkoholické i nealkoholické nápoje a samé pochoutky na švédských stolech a zdarma. Velmi úžasná je i čokoládová fontána s ovocem na které si jen vzpomenete, s čím tu čokoládu chcete ochutnat. Ty pozvánky jsou lístky do tomboly a každý účastník může dokonce i vyhrát nemalou odměnu. Všichni se tam perfektně odreagují a vyblbnou je to vážně super akce na zakončení starého roku.

 9. babka napsal:

  Ničeho takového jsem se nezúčastnila – i když….. Dřív bývaly různé chůze /ROH, SČSP/ a různé oslavy – MDŽ a pod.
  To by se možná také dalo za takové akce počítat nebo ne? 🙂

 10. Rojak napsal:

  Takovéhle akce si objednávají a pořádají hlavně ředitel a poskoci okolo něho. Já bych osobně neměl ani chuť a náladu se někde s nikým z nich na některé takové akci vidět. Mohlo by to totiž po nějakém tom vypitém alkoholu špatně dopadnout.

 11. vita1980 napsal:

  v práci máme 1x ročně něco jako vánoční večírek a v létě takový firemní víkend plný zábavy a sportu, takže docela dobré

 12. devilscat napsal:

  Já, ještě když jsem pracovala, tak jsem se jednou takového teambuildingu zúčastnila – jeli jsme tehdy v zimě na Šumavu – já jako nelyžař jsem se spíš procházela po okolí a samozřejmě hlídala bar 🙂 Bylo to moc fajn, občas si na to vzpomenu.

 13. Odalv napsal:

  Podobných akcií som sa niekoľkokrát súčastnil. Prvý krát to bolo, keď som pracoval v jednej dosť veľkej slovenskej softvérovej firme, ktorá oslavovala 10 výročie vzniku a poriadala oslavu pre všetkých svojich zamestnancov, cca. 500 ľudí, v jednom hoteli vo Vysokých Tatrách. Pamätám sa, že tam bol zabezpečený kultúrny program, rôzne súťaže a adrenalínové športy (napr. bungee jumping). A ešte som sa niekoľkokrát súčastnil na akciách (väčšinou 2-dňových), ktoré poriadali obchodní partneri firiem, v ktorých som pracoval a kde bol zabezpečený program, napr. jazda na štvorkolkách, jazda na snežných skútroch a štvorkolkách so snehovými pásmi, jazda so psím záprahom, jazda na upravenom obrnenom transportéry v teréne, streľba z luku, splavovanie rieky na plti, lyžovanie a iné.

 14. lgku990 napsal:

  Takových akcí jsem se nikdy nezúčastnil a ani bych nechtěl, v naší firmě se takové akce občas dělají, ale to je jen pro vrchnost, ne pro obyčejný lidi.

 15. Evik napsal:

  Taky bohužel jsem nikdy nic takoveho nezažila.Škoda

 16. Ivona napsal:

  Ničeho takového jsem se nezúčastnila. Ani mě to neláká. Snad jenom pár vánočních setkání, ale spíš komornějšího typu.

 17. blaju napsal:

  Takové akce jsem se nikdy nezůčastnila a asi ani nezůčastním, firma v niž pracuji nic takového nepořádá.Oslavy v rodině slavíme tradičně a i dárky tomu odpovídají.Asi jsem konzerva, ale nic takového mě neláká.

 18. babicka11 napsal:

  Takovýchto akcí se možná zúčastňují ředitelé, náměstci, manageři, ale ne “obyčejní” pracovníci závodů či firem. V okolí nikoho neznám, kdo by se zúčastnil. Náš podnik se choval k zaměstnancům slušně, nikomu nic nedlužil, ale vánoční setkání či podobné akce neprovozoval.

 19. bobalka napsal:

  Tak na takové akci jsem nikdy nebyla, když jsem pracovala ve velké firmě, tak takové akce byly jen pro vyvolené a pak když jsem pracovala pro malou firmu, tak tam sice konference byly, ale také jen v malém, sice s pohoštěním, ale nic moc velkého.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *