Očekáváme obrat 30 milionů korun a expandujeme do zahraničí

Jeden z největších internetových obchodů na trhu s elektronickými obojky a dalšími smart technologiemi pro psy, e-shop Elektro-Obojky.cz, roste.

Letos očekává obrat 30 milionů korun. Spouští sesterský obchod Reedog.cz se špičkovými chovatelskými potřebami a současně pokračuje v expanzi do zahraničí.

Do konce letošního roku otevře speciálka Elektro-oboky.cz své pobočky v Rakousku, Maďarsku a v Rumunsku. Začátkem příštího roku máme v plánu expandovat na britský, francouzský a ukrajinský trh,“ uvádí Tomáš Mráz, spolumajitel obchodu.

E-shop už má své prosperující pobočky v Polsku a na Slovensku. Nyní expanduje do Německa, kde otevírá e-shop Elektro-Halsbander.de, a také do Ruska, kde bude provozovat internetový obchod Elektro-Osheyniki.ru.

Nárůst obratu na dvojnásobek

Firmě, která dodává přední světové značky elektronických výcvikových pomůcek do velkých obchodů, jako je například Alza.cz, se dlouhodobě daří.

Už od začátku jsme vsadili na kvalitu. Jsme distributorem prvotřídních světových značek, jako je třeba PetCube nebo PetKit říká Matěj Jačka, spoluzakladatel společnosti.

E-shop Elektro-obojky.cz vznikl jako start-up v roce 2013.

V té době bylo téma elektronických obojků tabu. Velkou část naší práce tvořilo vysvětlování, osvěta, začali jsme publikovat články a rozvíjeli jsme zákaznickou podporu,“ vzpomíná Matěj Jačka. Obchod rostl a letos jeho obrat dosáhne 30 milionů korun. „Příští rok počítáme s dvojnásobkem, tedy s obratem 60 milionů korun dodává Tomáš Mráz.

Vlastní značka Reedog a nový e-shop

Protože je od začátku hlavním záměrem firmy kvalita a spokojenost zákazníků, pustila se do budování vlastní značky Reedog. Chceme se stát jedničkou na celosvětovém trhu v prodeji elektronický obojků, chovatelských potřeb a dalších smart produktů pro psy, a to nejen v Česku, což podtrhují naše plány na expanzi do zahraničí sděluje Matěj Jačka. V novém e-shopu Reedog.cz postupně přibude okolo 30 tisíc položek.

Aktuálně jsme jednička na českém trhu v oblasti elektronických výcvikových obojků a dalších chytrých produktů pro psy. Výrobky dodáváme všem chovatelským obchodům. Sortiment budeme stále rozšiřovat, zejména o smart produkty uzavírá Tomáš Mráz.

Přehled aktivit a rozšiřování e-shopu Elektro-Obojky.cz

 • Distributor GPS obojku PABY pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.
 • Distributor obojků DT Systems pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.
 • Distributor GPS obojků Tractive pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.
 • Dodavatel produktů SmartPet pro Datart, Alza, Spokojený pes.
 • Aktuálně expanduje do Německa s e-shopem Elektro-Halsbander.de.
 • Aktuálně expanduje na ruský trh s e-shopem Elektro-Osheyniki.ru.

O e-shopu Elektro-Obojky.cz

Start-up Elektro-Obojky.cz vznikl v roce 2013. Dnes se jeho obrat blíží 30 milionům korun. Obchod je jedničkou na trhu v České republice, v Polsku a na Slovensku. Expanduje do Německa, Rakouska, Maďarska, Rumunska a Ruska. Aktuálně spouští nový e-shop Reedog.cz, ve kterém bude prodávat vlastní produkty stejnojmenné značky. Postupně přibude až 30 tisíc položek. Příští rok obchod očekává nárůst obratu na 60 tisíc korun.

Kontakt pro média

Matěj Jačka
Telefon: +420 722 927 702
E-mail: matej@reedog.cz

17 komentářů u „Obchod Elektro-obojky.cz roste“

 1. vita1980 napsal:

  psa nemám, ale jelikož bydlím v baráku s velkou zahradou, tak uvažuji, že si nějakého pořídím. V takovém případě by se hodil i ten obojek. Mám pár známých se psi, takže jim předám kontakt na firmu a třeba si něco koupí.

 2. Ivona napsal:

  Pejska už nemáme. Měli jsme 15 let a nakonec mi ho zvěrolékař uspával v náručí. A to už bych nechtěla zažít. Ty obojky se mi ale nějak příčí.

 3. devilscat napsal:

  My už sice hafíka nemáme, ale kdybychom nějakého měli, uvažovala bych max. o nějakém tom svítícím obojku, nebo s GPS… ale dávat tomu miláčkovi elektrošoky bych určitě nechtěla.

 4. coolnet napsal:

  par instalaci techto obojku mam za sebou…..

  je fakt, ze rekneme udrzi psa tam kde chcete,ale je tu jedno velke ALE

  ….asi nikdo nechce “vygumovat” sveho milacka 🙂 🙂 🙂

 5. Jana napsal:

  Když se daří, tak se daří. 🙂 Dneska je kumšt najít díru na trhu, obojkům se to povedlo. 🙂 Jestli někdy pořídíme hafana, tak jejich služeb taky využijeme. 🙂

 6. bobalka napsal:

  My už zase psa máme a ne ledajakého, dostala jsem do opatrování pidbullka Koudyho, je krásný a celý černý, takže bych nějaký svítící obojek přivítala, ale elektrošoky bych nepoužívala. Je to takový hodný velký moula.

 7. Radost napsal:

  Máme v rodině pejska z útulku, je velmi vystrašený a všeho se obává.Asi bych ho tímto obojkem ještě více vystresovala.Snažíme se mu dopřát vlídné zacházení, at´dožene, co v životě zmeškal.Máme ho moc rádi.

 8. Rojak napsal:

  Tohle už jsou opravdu hloupé vymoženosti jak z lidí tahat peníze. A nějaké elektrošoky pouštěné do zvířat, nezdá se vám to trochu trápení. Zkuste si to dát sami na krk.

 9. polivkovamaruska napsal:

  Již též pejska nemám, ale příští jaro si ho znovu pořídíme. Měla jsem postupně tři a vždy se naučili poslouchat bez problémů.A k tomu mám ráda střední plemena, takže si takový obojek asi nepořídím, nebude třeba.

 10. Evik napsal:

  My máme čivavu a to bych se bala je to takovy malinkaty chrustek. Spíš na větší psy.

 11. babka napsal:

  Pejska už taky nemáme, a ani bych si bývala nepořizovala. Dalmatinku jsme naučili hodně povelů i když to bylo spíš o našich nervech a sebeovládání.

 12. veruska napsal:

  Kupovala jsem tento obojek přes internet, už nevím, odkud to bylo. Ale na našeho velkého psa to neúčinkovalo. Měla jsem ten drátek v zemi, aby mi pes nechodil na zeleninovou zahrádku a on přes to v pohodě chodil. Pak jsme to táhlí po plotě, asi 0,5 m vysoko, protože si udělal vždycky v plotě díru a zdrhnul. Tak to na něj taky neplatilo.
  Je možné, že jsme měli ten výrobek nekvalitní, nebo to ten náš Max vydržel a šel si za svým.

 13. lgku990 napsal:

  To je pěkná věc elektronické obojky, ale kdyby někdo vymyslel, aby i ten obojek vydával signál majiteli toho psa, že má po tom svém psovi uklidit jeho exkrementy, to by byla paráda, bohužel většina pejskařů to nedělá.

 14. matylda napsal:

  Naštěstí nepotřebuji,pejsek Ferda poslouchá (většinou) a agresivní není už vůbec. Ale spíše mne těší, že se ve světě uplatňuje původní česká firma 🙂

 15. pavlina69 napsal:

  také už žádného pejska nemáme,ale zajímavý článek

 16. Plazmic napsal:

  Švára a děda to maj na pejsky, aby se zklidnili při agresivitě a nebo, když neposlouchají nebo aby neštěkali, při výcviku dobrá věc.

 17. babicka11 napsal:

  My pejska nemáme, takže toto nepotřebujeme….všechno jde kupředu, tak se tedy i obojky pro psy vylepšují….
  (píše mi to najednou kurzívou, a nevím proč…. :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *