Dovoz potravin zažívá obrovský boom. Vznikají i nové rozvážkové služby

V posledních několika měsících výrazně vzrostl zájem o rozvážkové služby, ostatně přispěla tomu i globální pandemie onemocnění COVID-19. Vznikají dokonce i nové společnosti, které nabízí dovoz potravin, a tím pádem jsou takové služby dostupnější. Stačí si tedy objednat nákup a vyčkat, než vám ho přivezou až ke dveřím.

Vzhledem k tomu, že spousta muzikantů, herců a dalších umělců přišla kvůli vládním opatřením o hlavní zdroj příjmu, museli si najít nějakou náhradní práci. Oblíbený orchestr Bohemian Symphony Orchestra Prague chytil šanci za správný konec a začal zajišťovat právě dovoz potravin. Chleba, rohlíky i maso vám tak přiveze houslista, hobojista či harfistka. Když budete chtít, mohou vám při předávání nákupu i něco zazpívat. Originální, nemyslíte?

Když se zakáže živá hudba

Projekt založil samotný dirigent orchestru Martin Šanda, který se snažil zajistit svým kolegům obživu i v době, kdy se nekonají koncerty. Se svým společníkem Františkem Zemjánkem založili službu na online nákup potravin. Jedná se konkrétně o PřivezemeNákup.cz, a tak muzikanti místo koncertování rozváží potraviny.

Pokud si tedy objednáte přes PřivezemeNákup.cz, zazvoní u vás někdo z umělecké branže, takže budete mít i kulturní zážitek. Prozatím společnost působí v hlavním městě a blízkém okolí, ovšem není problém si objednat zboží a nechat si ho dovézt i do menších obcí v okolí Prahy prostřednictvím smluvních partnerů.

PřivezemeNákup.cz má široký sortiment

Nabídka potravin je opravdu pestrá, navíc nemusíte kupovat jen čerstvé potraviny. PřivezemeNákup.cz prodává i drogerii, krmiva pro domácí mazlíčky a potřeby pro domácnost. Stačí si jen vybrat. Samozřejmostí je možnost beztaškového doručení, neboť tento projekt podporuje i ekologii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *