Rodiče Terezky si dopřáli ještě jednou dovolenou u moře

Tentokrát na Samosu, kde už jednou byli a moc se jim tam líbilo. Terezka byla nadšená hlavně z letu letadlem, to má moc ráda. Dovolená proběhla v klidu a pohodě, i když se na druhé straně města objevily požáry. Naštěstí se jich to netýkalo.

Také si půjčili auto na celý den a jeli se podívat ještě na jinou pláž. Tam ale byly zrovna dost velké vlny, tak se raději moc nekoupali.

Let také byl v pořádku, i když strach trochu byl, obzvlášť když předtím letělo letadlo zrovna ze Samosu a to pouze jen s jedním motorem.

To asi ještě bude mít nějakou dohru. Pilot může být jakkoli spolehlivý, ale v tomto případě měl přistát na nejbližším letišti, což neudělal……co kdyby se porouchal i druhý motor…., raději nedomyslet.

Posílám pár fotek, bylo tam opravdu krásně a všichni přijeli hezky opáleni.

Velká škoda, že nemohu taky jet, nezvládla bych to, tak si aspoň prohlížím fotky jako vy. :-)

 

2 komentáře na „Dovolená na Samosu a zpáteční let s jedním motorem“

  1. Rojak napsal:

    V Řecku jsme byli jen jednou v roce 1999 a líbilo se nám tam. Byli jsme s cestovní kanceláří Nicolas tour. Tam jsme letěli, takže vše super, ale domů jsme potom jeli autobusem a to byla teda cesta.

  2. lgku990 napsal:

    Destinaci Řecko mám taky moc rád, ale letos kvůli zlomenému kotníku jsem u moře bohužel nebyl, snad to vyjde příští rok, naposledy jsem byl předloni na Zakynthosu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *