Rodiče Terezky si dopřáli ještě jednou dovolenou u moře

Tentokrát na Samosu, kde už jednou byli a moc se jim tam líbilo. Terezka byla nadšená hlavně z letu letadlem, to má moc ráda. Dovolená proběhla v klidu a pohodě, i když se na druhé straně města objevily požáry. Naštěstí se jich to netýkalo.

Také si půjčili auto na celý den a jeli se podívat ještě na jinou pláž. Tam ale byly zrovna dost velké vlny, tak se raději moc nekoupali.

Let také byl v pořádku, i když strach trochu byl, obzvlášť když předtím letělo letadlo zrovna ze Samosu a to pouze jen s jedním motorem.

To asi ještě bude mít nějakou dohru. Pilot může být jakkoli spolehlivý, ale v tomto případě měl přistát na nejbližším letišti, což neudělal……co kdyby se porouchal i druhý motor…., raději nedomyslet.

Posílám pár fotek, bylo tam opravdu krásně a všichni přijeli hezky opáleni.

Velká škoda, že nemohu taky jet, nezvládla bych to, tak si aspoň prohlížím fotky jako vy. :-)

 

8 komentářů u „Dovolená na Samosu a zpáteční let s jedním motorem“

 1. babicka11 napsal:

  Já to viděla jen v televizi, ale být přímo u toho je úplně něco jiného :-).

 2. Rojak napsal:

  Vidíte a my to máme za rohem a nejedeme tam. Máte pěkný přehled.

 3. babicka11 napsal:

  Padáky jsou v letadle 🙂
  Ve dnech 21. a 22. září 2019 budou v prostorách Letiště Leoše Janáčka Ostrava opět probíhat Dny NATO. Největším lákadlem bude letos obří transportní letoun C-5M Super Galaxy.

 4. Roman Jakl napsal:

  A mají aspoň nafasované padáky? ?

 5. babicka11 napsal:

  Rojaku – oni mají “pro strach uděláno” 🙂 – zítra ráno letí vojenským letadlem do Ostravy :-), tak se těší.

 6. Rojak napsal:

  V rádiu jsem slyšel o letu z Řecka, kde došlo k výpadku motoru a posádka prý letěla až do cílového místa bez přistání. Byla to jejich chyba a bude to mít prý dost velkou dohru. Říkal jsem si: ,,Tohle už jsem někde slyšel a nebo četl”, a dnes jsem si vzpomněl, že to bylo tady. No babičko to ti Vaši měli pěkné štěstí. Dejte pokoj, to už bych asi do letadlo po takovém dobrodružství dlouho nesedl.

 7. Rojak napsal:

  V Řecku jsme byli jen jednou v roce 1999 a líbilo se nám tam. Byli jsme s cestovní kanceláří Nicolas tour. Tam jsme letěli, takže vše super, ale domů jsme potom jeli autobusem a to byla teda cesta.

 8. lgku990 napsal:

  Destinaci Řecko mám taky moc rád, ale letos kvůli zlomenému kotníku jsem u moře bohužel nebyl, snad to vyjde příští rok, naposledy jsem byl předloni na Zakynthosu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *