Dopravní značení je základ bezpečnosti každé práce na komunikaci

Žádné pozemní práce by se bez těchto značek neměly uskutečnit, Dopravní kuželaby nedošlo k omezení provozu, či dokonce k havárii. Abychom zajistili plynulý chod na vozovce a nemuseli řešit nepříjemnosti s úřady a policií, je nezbytné předem zabezpečit nejen dopravní značení, ale také sehnat potřebná povolení k vykonávané činnosti od příslušných úřadů. Naštěstí dnes existují podniky, které za nás tyto záležitosti vyřídí. Pojďme si představit jeden z nich.

Služby společnosti Topznak

Dopravní značky je možné si buď pronajmout, nebo koupit. Jestli se nezabýváme pozemními pracemi intenzivně a jedná se o jednorázovou nebo výjimečnou akci, určitě bude výhodnější si dopravní značení pronajmout. Tento pronájem může být krátkodobý i dlouhodobý v závislosti na trvání vykonávaných prací. Dopravní značení Praha zprostředkovává společnost Topznak, která zajistí také jeho instalaci a likvidaci.

pronájem dopravního značeníTento podnik působí na českém trhu již mnoho let a patří k nejspolehlivějším dodavatelům dopravních značek. V jejich nabídce nalezneme nejen svislé značky, ale také světelnou signalizaci, zábrany či aplikaci přechodného vodorovného značení.

Projekty dopravně inženýrského opatření

Topznak nejen zařídí pronájem a instalaci značek, ale navíc za nás vyřídí projekty dopravně inženýrského opatření. Od nás bude potřebovat jen přesné místo realizace, účel záboru, plnou moc pro zastupování a termín realizace. Projekt dopravně inženýrského opatření je základní dokumentací nezbytnou pro realizaci prací na vozovce. Rozhodnutí o zvláštním užívání komunikace je následně vydáno odborem dopravy. Pokud si chceme komplet celou administrativu a povolení zařídit sami, ale nejsme si jisti v kramflecích, společnost pro dopravní značení – topznak.cz nám s projektem poradí.

 

4 komentáře u „Vybíráme dodavatele dopravního značení“

 1. Evik napsal:

  Nic pro mě.

 2. babicka11 napsal:

  Nepodnikám a tyto služby nepotřebuji. Někomu se ale mohou hodit, tak proč ne?

 3. matylda napsal:

  Některého podnikatele tahle nabídka určitě potěší 🙂

 4. Rojak napsal:

  Tohle je nabídka pro podnikatele, kterým já nejsem, ale pro podnikatele to musí být zajímavá dlouhodobá nabídka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *