Máte k dispozici vlastní zdroj vody? Zaléváte pravidelně velkou zahradu?

Potřebujete velké množství vody pro svůj bazén? Pak se vám rozhodně vyplatí investovat do domácí vodárny. Vzhledem k tomu, že se cena vody neustále zvyšuje, investice se vám brzy vrátí.

Věděli jste, že domácí vodárna vám může zajistit stálý tlak vody, a zároveň ušetřit spoustu peněz? Proč platit za veřejnou vodu, když můžete čerpat svou vlastní?

Domácí vodárna je zařízení, které slouží k zásobování vodou z vlastního zdroje. Typicky jsou na trhu k dispozici vodárny pro vrty, nebo pro studny. Zakoupit můžete také vodárnu pro zvýšení tlaku vody. Tato zařízení se nejčastěji pořizují na místa, kde není možnost připojení k veřejné vodovodní síti. Velmi oblíbené jsou ale také v rodinných domech nebo v rekreačních zařízeních, kde je velká spotřeba vody.

Dnes je ale na trhu velmi široká nabídka domácích vodáren a vlastní zařízení pro čerpání vody si může pořídit prakticky každý. Domácí vodárny jsou navíc cenově dostupné a jejich instalace není nikterak náročná, takže ji zvládne prakticky každý. Slouží k čerpání jak užitkové, tak pitné vody.

Domácí vodárny EcoSmart

Velmi efektivní a energeticky nenáročné jsou například domácí vodárny značky EcoSmart. Tato zařízení jsou oblíbená zejména pro svůj tichý a plně automatický chod, nenáročnou údržbu a jednoduchost systému. Jednotlivé vodárny jsou rozděleny dle jednoduchého klíče, a tak je velmi snadné zvolit konkrétní produkt, který bude vyhovovat vašim potřebám. Stačí pouze vědět, z jakého zdroje budete vodu čerpat a kolik osob chcete zásobit vodou. Více informací o vodárnách značky EcoSmart naleznete na webu www.eco-smart.cz.

9 komentářů u „Domácí vodárna se vyplatí“

 1. matylda napsal:

  Mám studny dvě, zatím s nimi vystačím. Třeba jednou, budoucí majitelé…. 🙂

 2. lgku990 napsal:

  My máme na chatě vodárnu, vodu bereme ze studny a používáme jí v chatě na mytí, koupání i vaření.

 3. babka napsal:

  Zahradu nemáme ale když ještě žili mužovo rodiče na vesnici, tak na zalévání byly sudy s dešťovkou. Ze studny se brala jen na vaření a hygienu.

 4. pskrob napsal:

  já velkou spotřebu vody nemám, zalévám dešťovou a bazén nemám

 5. Evik napsal:

  Rodiče mají na zahradě studnu a je to určitě supwr dcera se tam v letě muže čabrat jak chce a nám se aspoň nepřetáčejí paneky kolik budem platit

 6. bobalka napsal:

  Na zahradě máme také studnu, vodu používáme jen na zalévání a v létě do bazénu.Vody je tam zatím hodně,ale o domácí vodárně neuvažujeme.Na baráčku to může být super vychytávka.

 7. babicka11 napsal:

  Máme svoji vlastní studnu a vody je zatím dost na zalévání. Ještě máme takovou “malou” vychytávku. Od jara do zimy splachujeme WC také vodou ze studny. V zimě, když mrzne, tak jen přepneme na vodovod. Ušetří se tak docela dost peněz.

 8. veruska napsal:

  Máme vlastní studnu a čerpáme z ní vodu na zalévání. Ani jsem se nedívala, kolik je tam vody.

 9. Rojak napsal:

  To je každopádně pravda, otázkou je jenom to, kde tu vodu do té vodárny budete brát, když je takové sucho a podzemní zásoby vody se kriticky snižují. Za chvíli by se mohlo stát, že budeme mít vodu jen na pití a na nějaký bazén si nechat zajít chuť. Ve studni jsme měli vždy dost vody a teď je suchá. Nedaleko nás v Píšti mají hlubinný vrt a tam podzemní voda spadla o šest metrů. Myslím, že tohle už je alarmující.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *