Výlet na lyže

Byla vyhlášena Brumíkova soutěž o nejhezčí obrázky dětí a Terezka se také zapojila. Dostala se do úzkého výběru a vyhrála 2x po 4 hod. zdarma lyžování s instruktorem. Podobně jako vloni, tak i letos s ní rodiče zavítali do Kvasejovic a do Jizerských hor. I když bylo letos opravdu málo sněhu, díky zasněžování se dalo i lyžovat.
Když skončily hodiny výuky, tak se domů ještě nejelo. Byla z toho nadšená, a i když ji už bolely nohy, tak chtěla pořád jezdit. To se do ježdění zapojil i tatínek, tak jezdila s ním. Nebála se ani nastupovat na lanovku nebo na pomu. No, a maminka fotila a tak posílám nějaké fotografie.

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Ještě před epidemií se Terezka s rodiči zúčastnila představení v divadle Pavla Kožíška v Líbeznicích u Prahy, kde je nejen kouzelníkem, ale i jeho zakladatelem a ředitelem už přes 15 let. Kouzelnické triky a originální čarování se všem moc líbilo. Děti mohly kouzlit i přímo na jevišti s ním a jeho partnerkou Hanou Mašlíkovou. Nakonec se mohly děti s nimi i vyfotografovat. Pavel Kožíšek ukázal opravdu pěknou zábavu nejen pro děti.

V jeho obchodě lze zakoupit i různé kouzelnické pomůcky, karty, knihy o magii, kouzelnické hůlky apod. (fotky s Kožíškem nemohu najít, když tak řeknu dceři, aby mi je znovu poslala.

Babička11

2 komentáře u „Divadlo kouzel Pavla Kožíška a výlet na lyže“

  1. lgku990 napsal:

    Pamatuji, že jako malý jsem taky rád chodívával na různá kouzelnická vystoupení, velice jsem obdivoval jejich umění a taky jsem zkoušel i doma ty jejich triky.

  2. Rojak napsal:

    Pavel Kožíšek má svá kouzla pěkně vypracované a působí pěkně věrohodně. Obdivuji takové triky, které oko nedokáže zaregistrovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *