Ptejte se, raďte si a pomáhejte si.

Slušně a bez urážek.

21 komentářů u „Diskuzní forum pro vás“

 1. devilscat napsal:

  spoustu stránek jsem ještě nestihla skouknout, ale snad to brzy napravím. je fajn, že se o nás admin stará 🙂

 2. babicka11 napsal:

  už jsem koukla na recepty, bublaninu zkusím 🙂

  1. Petulavpk napsal:

   Dnes jsem v obchodě koukala, že existuje prášková stevie, tou by se dalo cukrovat 🙂

 3. Petulavpk napsal:

  nejhorší je když vás lékaři postaví před hotovou věc, tak a máš to a to a nesmíš dělat to to… A teď co??? Na chvíli se jakoby zhroutí svět a vyvstane spoustu otázek… Ale nebojte všechno se časem usadí a až se zpátky otočíte, uvidíte jak jste to všechno zvládli nebo zvládáte. Cukrovka není sranda, ale mám kamarádku lékařku,která má specializaci na tuto nemoc a tak když něco peču nebo připravuji pro cukrovkáře, tak to s ní konzultuji. Možná bych mohla pro vás připravit do blogu o vaření nějaké recepty, jestli byste chtěli…..

  1. MadameBijou napsal:

   To by určitě bylo moc fajn. Takové recepty se vždycky hodí. Moje mamka má taky cukrovku, tedy 2. typu. Už několik let. Je s tím ale v pohodě. Já se pořád zajímám o různé informace na internetu související se zdravím, hlavně třeba co se týká štítné žlázy. Zdědila jsem hypofunkci po mamce. A nějak se furt nedokážu smířit s tím, že budu doživotně jíst tabletky Euthyrox. A proto neustále pátrám a pátrám.

  2. babicka11 napsal:

   taky bych uvítala nějaké recepty … koukám, že nejsem sama, komu by to udělalo radost …., jak na hlavní chod, tak i něco “sladkého” ….

   1. Petulavpk napsal:

    Tak já vám něco připravím, jen mějte se mnou trochu strpení, jsem po operaci karpálního tunelu a nejde mi všechno dost rychle a hlavně tak jak bych sama chtěla 🙁

    1. babicka11 napsal:

     ráda počkám, zatím se “živím” jogurtem, tvarohem, těstovinama, bramborama, dušenou zeleninou…, zhubla jsem tím za půl roku o 20 kg ….ale ještě chci víc ….

    2. MadameBijou napsal:

     Rozhodně vás nechceme honit. 🙂 Ale těšit se určitě budeme.

     1. Petulavpk napsal:

      Tak to jste zlatíčka a já už dávám dohromady nějaké receptíky, budete je mít vložené na blogu o vaření http://varmeslaskou.cz/

 4. imro napsal:

  moje tchyně cukrovku má a většinou hledá na internetu. Vím, že omezila solení. třeba pomůže toto http://www.rehabilitace.info/zdravotni/jidelnicek-pri-cukrovce/

  1. babicka11 napsal:

   stránky jsem si přečetla, ještě se k nim určitě vrátím….

 5. bronula napsal:

  Stránky se mi líbí

 6. pavlina69 napsal:

  na sražení cukru jsou nejlepší topiny s česnekem a pomáhají i na jiné věci tak dobrou chuť 🙂

  1. babicka11 napsal:

   jo jo, topinky s česnekem si občas uděláme, manžel má na ně rád tatarák, já radši jen tak ….

 7. bobalka napsal:

  Pěkný večer, lidičky, je super, že si tady také můžeme popovídat. Admin se o nás pěkně stará, že jo, 😀
  Petulavpk on: Stránky jsou fajn, vždycky se něco nového dozvím a navíc je to tady takové přátelské a to je dobře. Čtu taky všechny komentáře, protože i v nich je spoustu informací.
  babicka11: Tak to jsme na tom stejně, před měsícem mi také diagnostikovali cukrovku, zatím se v tom plácám, dostala jsem spoustu moudrých lejster, z kterých nejsem vůbec moudrá. 😀 Tak si počkám na odpovědi ostatních. Ono víc hlav víc ví. Přeji Vám pěkný víkendík.

 8. babicka11 napsal:

  i mě se tady líbí, stránky jsou fajn, člověk se často dozví něco nového … já bych nadhodila téma třeba na diabetes – cukrovku – jak se s tím kdo vyrovnává, co jí, nějaký recept, zjistili mi totiž zvýšený cukr 6,5 – 7,2 a hned nasadili léky …. jsem obeznámena co jíst a kolik, nejíst sladké apod., ale přece jen vyzkoušených receptů nenajdu na netu, skoro vždy se i při dia přidává med, a rozinky, co vím, že tam nepatří …. ví tady někdo, kdo by věděl víc? díky …

 9. matylda napsal:

  Mně zatím vyhovují, chodím se sem bavit – prohlížet články, číst příspěvky pod nimi 🙂

 10. Petulavpk napsal:

  tak mě by třeba zajímalo, zda-li vám tyto stránky vyhovují, nebo jestli byste něco přidali nebo ubrali 🙂

 11. matylda napsal:

  Kdo nadhodí jako první téma k diskuzi ? 🙂

 12. imro napsal:

  dlouho jsem zde nebyl a vidím hodně nových stránek , prohlídnu si všechno. V kole štěstí se mě občas zadaří, zjistil jsem že mě uteklo 14 pokusů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *