Už nemusíte chodit na nejbližší dětské hřiště opatrně kontrolovat, kde jsou zrovna teď vaše ratolesti.

Pokud se zpozdí při cestě ze školy nebo kroužku, dají vám neprodleně vědět a nebudou se moci vymlouvat, že nemají kredit nebo se vybila baterie mobilního telefonu. S praktickými a velmi lehkými
hodinkami se totiž už nikde neztratí. Když se setmí, snadno si posvítí a když se budou cítit v ohrožení, zmáčknou jednoduše SOS tlačítko a upozorní vás, že se něco děje…
Hravý design, ale také voděodolnost a možnost telefonování

Nevadí jim ani procházka v dešti, dětské hodinky s GPS zaujmou na první pohled příjemným designem, který se zalíbí nejen těm nejmenším. Přitom nejde o nějakou hračku, ale velmi praktický doplněk určený pro každodenní nošení. Nezobrazuje jenom čas, to bychom jej na první pohled dost podcenili.

dětské hodinky s GPS

Umí toho mnohem víc, než se zdá – informuje rodiče o tom, kde zrovna jejich děti jsou a šetří zbytečné nervy, když nedorazí v dohodnutý čas domů. Strach totiž není vůbec namístě, protože došlo jen k malému zdržení u kamaráda, hlásí GPS!

Stačí chvíli počkat nebo pro kontrolu třeba ještě krátce zavolat a všechno je v nejlepším pořádku. Krokoměr, stopky, ale i možnost focení. A stejně tak pestrá paleta dalších funkcí, samozřejmě v závislosti na konkrétním modelu.

Hodí se nejen do školy, ale i na výlet

Mají všestranné využití a ocení je jak předškolní, tak i základní školou povinné děti. Nejen proto, že se snadno nosí a doslova je ani nebudou cítit na ruce. Učitelé jim je během výuky rozhodně nezabaví, už jen proto, že slouží hlavně praktickým účelům a jsou k nerozeznání od běžných modelů.

Pokud chcete mít přehled, jsou tu hodinky s GPS pro děti, díky kterým se dozvíte všechno důležité a potřebné! Už za pár vteřin, jen si nechte poslat souřadnice…

Další zajímavou elektroniku naleznete na eshop cel-tec.cz

4 komentáře u „Dětské hodinky s GPS nabídnou řadu opravdu praktických funkcí“

 1. matylda napsal:

  zajímavá věcička, určitě užitečná

 2. lgku990 napsal:

  Pro děti to jsou pěkné hodinky, hlavně užitečné pro rodiče, kteří potřebují bez obav vědět, kde mají své ratolesti, pěkný design.

 3. Rojak napsal:

  Jo moderní doba. Myslím, že v tomto pohledu je to velice chytrá a užitečná věcička.

 4. babicka11 napsal:

  Toto je určitě dobrá věc a mít přehled – není nad to :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *