Elektrická autíčka jsou velká hračka pro malé hráče

I takto by se dalo nazvat elektrické autíčko, které jsme se rozhodli vybrat pro naše ratolesti.  Stejně, když se to tak vezme, dnešní generace má podstatně větší výběr v hračkách, než bylo za dob našeho dětství. My jsme si museli vystačit s velkou, umělou, sklápěcí Tatrou, případně s výtvory, které jsme si různě smontovali dohromady. Hlavní bylo, že to jezdilo.

Dnešní doba nabízí moderní hračky

Nebudeme si nalhávat, že je to ale pastva pro oči a nejeden z nás, v koutku duše závidí, že dětská elektrická autíčka jsou zkrátka jen pro děti. Možná někdo zastává názor, že je to nezodpovědné, nechat řídit tříleté dítě tak značkový vůz jako je BMW, Audi, Ford, Volkswagen a mnohé další známé značky. To nemluvě o autobusech, motorkách, čtyřkolách, džípech, ale si zařádit i se zemědělskou technikou. Tady nemusí mít žádný rodič obavy.

Elektrická autíčka, dárek, který potěší

 

Dětská elektrická autíčka vypadají luxusně a také mají skvělé doplňky včetně funkčních prvků, ale nebezpečná rozhodně nejsou. Dokonce se z ratolestí nestanou ani piráti silnic, jelikož se budou pohybovat zhruba 6 km/hod. Navíc každý tento stroj je opatřený dálkovým ovládáním, takže rodiče jsou vždy připraveni převzít vedení do svých rukou.

Co se v mládí naučíš….

Takové rčení platilo dříve a bude platit stále. Nadšení motoristé sice mají určitou dobu, podle nabité baterie, na to se pochlubit svým bourákem či mašinou. Někteří dokonce mohou svést svého kamaráda či sourozence, ale to není všechno. Musí se od malička učit, že majitel vozu není jen vlastník a může si určitou dobu užít svoji jízdu, ale zároveň je třeba se o vozidlo řádně starat. Tudíž je třeba auto nebo jiný stroj umýt, očistit a pečlivě uschovat pod plachtu nebo do garáže. Zároveň ho před jízdou dobře zkontrolovat. To jsou věci, které si děti budou pamatovat i v dospělosti.

Bezpečnost je vždy na prvním místě

Ke správnému sportovnímu autu nebo motorce, případně k jinému stroji, zkrátka patří i správné oblečení. Pak si s malým závodníkem užijeme rozhodně hodně legrace. Veškerá dětská elektrická autíčka jsou licencovaná a prošla přísnou kontrolou. Na trhu je skutečně velký výběr elektrických hraček. Podívejte se na nabídku internetového obchodu Dětská električká autíčka, kde vás mohou překvapit skvěle provedené a do posledního detailu i moderně zpracované vozy. Mimochodem, dnes to není čistě mužská záležitost.

Dětská elektrická autíčka, motorky, čtyřkolky, jsou připraveny i pro holčičky. Růžová nebo jiná dívčí barva jim bude rozhodně slušet. Další výhodou je, že nemusíme čekat na to, až k nám přijede pouť, kde jízda v autíčkách je běžnou atrakcí. Nyní můžeme čekat jen na zásilku, pěkné počasí a rozhodně nesmíme zapomenout nikdy nabít baterii. To místo plamínků štěstí by tekly slzy jako hrachy.

8 komentářů u „Dětská elektrická autíčka si získají srdce nejen dětí“

 1. Radek Hora napsal:

  Je otázka, zda má v dnešní době dětem pořizovat tyhle auta vzhledem k tomu, že už tak mají méně pohybu než měli děti dřív. Jako vypadá to velmi dobře ale přijde mi, že je to spíš taková hračka pro tatínka, který se s tím pak může pochlubit – koneckonců je k tomu i dálkové ovládání:)

 2. matylda napsal:

  Když byl vnouček ještě hodně malý, měla jsem jedno takové autíčko už vyhlídntuté, Jenže pak těžce onemocněl a byly jiné priority 🙁

 3. pskrob napsal:

  já koupil vnučce elektrickou motorku

 4. Rojak napsal:

  Tak to je jiná babičko. Ta cena ta ujde, to je ještě v normálu, ale já viděl už takovéhle hračky za 50 000 a to už si myslím je trochu dost.

 5. veruska napsal:

  Naši koupili Lucince k vánocům motorku na baterky. Kdyby jste viděli, jakou to dítě mělo radost! Motorka má dvě rychlosti. Nejdříve chtěla jezdit pomalinku a potom už jen s větší rychlostí. To je jen o trošku rychlejší. On má totiž syn velkou motorku a Luci tu vášeň k motorkám asi zdědí po něm.
  Ta motorka je nádherná a vydává zvuk jako pravá motorka. Kdyby to šlo, tak se hned svezu taky.

 6. babicka11 napsal:

  Proč pro snoby? Když koupíte trampolínu a dětský domeček na zahradu, přijde to ještě dráž a skoro každý to dnes na zahradě má. Sousedův kluk tu jezdí na čtyřkolce okolo bloku baráků – rodiče s babičkou stojí každý na jiném rohu a tak mají dítě pod kontrolou, kdyby něco.

 7. Rojak napsal:

  Pěkné, ale tak pro děti snobů. Víte kolik taková hračka stojí.

 8. lgku990 napsal:

  Jó, tohle to za mých mladých let nebylo a ani se nám o tom nezdálo, já jsem jako dítě byl rád, když jsme měly autíčka,takzvané angličáky a pak také auta na dálkové ovládání, ještě ovládané pomocí kabelu a to bylo radosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *