Přemýšlíte, co darovat tatínkovi, příteli, manželovi či bratrovi? Pokud řídí, což platí pro většinu dospělých mužů, máte celou plejádu možností. Zaměřte se na automobilovou oblast a pořiďte něco, co mu usnadní či zpříjemní chvíle strávené za volantem.

Nevadí, že se v automobilech příliš neorientujete. Máme tipy na dárky, které nevyžadují žádné pokročilé technické znalosti. A pokud ano, vždycky se můžete poradit s kamarády, jiným mužem ve vašem životě, případně přímo v e-shopu. Nebo v kamenné prodejně, i když offline nákupy jsou letos dost omezené.

Autorádia pro příjemnější cestu

Autorádio najdete téměř v každém autě, ovšem v těch starších jsou rádia častokrát zastaralá a nepodporují moc moderních technologií. S moderním rádiem si můžete pouštět hudbu třeba přímo z USB flash disku, případně se dá také spojit bezdrátově s telefonem. Záleží, kolik peněz do autorádia investujete.

Kamera do auta pro větší bezpečí

I když jezdíte opatrně, nikdy si nemůžete být jistí, na jaké další řidiče na silnici narazíte. Právě proto je třeba mít se na pozoru. I tak někdy můžete mít smůlu a stát se účastníkem dopravní nehody. V těchto chvílích přijde vhod kamera do auta, která zaznamenala, jak přesně k neštěstí došlo.

Až dojde na řešení, na čí straně je vina, budete mít jasný důkaz. Vyhnete se pokutě, sebrání bodů nebo ještě horším důsledkům. Kamera do auta je velmi praktickým dárkem, který ocení snad každý muž. Všichni si rádi hrají a nastavují technologické hračky.

Kamera do auta

Alkohol tester pro ujištění

Levnější variantou dárku pro automobilistu může být alkohol tester. Čas od času se každému stane, že si není jistý, jestli už je vhodné sednout za volant, nebo by měl ještě počkat. Dobrý alkohol tester se pomůže rozhodnout.

Toto jsou samozřejmě jen tři možnosti z obrovské škály možností. Můžete darovat také přípravky na čištění auta, nové potahy, vůni do auta, nové koberečky, potah na volant. Fantazii se meze nekladou.

3 komentáře u „Dárek pro muže? Třeba kamera do auta!“

  1. babicka11 napsal:

    Jako dárek jsem na to také myslela, ale museli by si kameru vybrat sami 🙂 – sice nejsme malé děti, ale překvapení je lepší 🙂

  2. lgku990 napsal:

    Ne jednou už kamera pomohla vyřešit nejednu bouračku, vybrzďování či problém způsobený neukázněnými řidiči.

  3. Rojak napsal:

    Kamera v autě už je v dnešní době velice dobrá věc, hlavně při nějakém střetu s jiným řidičem, nebo jakékoliv jiné činnosti při provozu auta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *