Někoho nakupování dárků doslova baví, v jiném už jen ta představa vyvolává pocit nevolnosti.

Pokud tedy vyloženě nepatříte k milovníkům běhání z obchodu do obchodu a chcete si výběr dárků co nejvíce zjednodušit, sáhnete nejspíš po možnosti objednat nějaký online. Naštěstí tuto možnost dnes nabízejí skoro všechny řetězce, takže ať už objednáváte oblečení, kosmetiku, elektroniku, zážitky nebo dárkové koše s potravinami, vše vám v krátké době a bez starostí doručí až ke dveřím. Vy pak dárek jen krásně zabalíte a čekáte, jakou vyvolá v obdarovaném reakci.

Když nechcete sáhnout vedle

Stále oblíbenější jsou dnes dárky ve formě poukazů. Díky nim se můžete vyhnout faux pas, které může nastav v případě, kdy se např. netrefíte do značky, velikosti… Pokud nechcete nějaký ryze materiální dárek, s voucherem na wellness pobyt, relaxační masáž aj. rozhodně chybu neuděláte.

V dnešní uspěchané době plné stresu je možnost relaxace, která vám dá na chvíli zapomenout na problémy, nedocenitelná. Popravdě, díky masáži nebo wellness pobytu se sice vaše starosti na chvíli rozplynou, ale nezmizí úplně. Což takhle darovat blízkému možnost zbavit se problémů jednou provždy a být psychicky v pohodě?

Dárkové poukazy online psychologické poradny Mojra.cz

Jistě vás napadlo, že pokud někomu věnujete voucher na konzultaci s psychologem, urazí se. Zkuste to a uvidíte, že opak je pravdou. Často se totiž lidé sami bojí udělat první krok. Sice si uvědomují, že by měli své problémy začít řešit, že na ně sami nestačí, ale ne a ne se odhodlat. Právě proto přišla online psychologická poradna Mojra.cz s tímto nápadem a vytvořila dárkové poukazy na všechny typy konzultací s psychologem.

Samozřejmě při výběru tohoto dárku musíte být obezřetní. Rozhodně s dárkovým poukazem na psychologickou konzultaci neuděláte radost někomu cizímu, šéfovi, či sousedovi, který na vás působí nevyrovnaně, ale v podstatě o něm nic nevíte. Naopak skvělým dárkem bude pro manželku/manžela, partnera, kamaráda/kamarádku, babičku, dědečka, sestru, bratra…

Respektive pro každého blízkého člověka, ať už muže, či ženu, který se ocitl v těžké životní situaci. Darujete jim tak v podstatě prostředek, jak udělat svůj život opět šťastnějším.

A to je dar, který se neodmítá

Dárkový poukaz na psychologické porady

Proč objednat voucher na konzultaci u Mojra.cz?

Jednoduše proto, že v této psychologické poradně fungují konzultace online formou videohovoru přes Skype, WhatsApp, Viber, telefonicky nebo emailem. Odpadá tak stres spojený s cestováním do kamenné poradny psychologa. Nikdo vás k němu neuvidí vstupovat, nemusíte čelit sterilnímu prostředí ordinace a můžete mít svého psychologa obrazně řečeno stále u sebe, ať už jste doma, na dovolené, pracovní cestě apod.

Výhodou jsou jistě také ordinační hodiny – v této poradně jsou psychologové dostupní od pondělí do neděle, a to i v odpoledních, či večerních hodinách.

Objednací lhůty jsou minimální, reálně je možné mít konzultaci do hodiny od objednání.

Jak to funguje?

Stačí přejít na www.mojra.cz, vybrat si z nabídky dárkových poukazů a objednat si jej. Poukaz vám bude zaslán v grafické podobě na email, nebo v případě zájmu si jej můžete nechat poslat poštou.  Každý dárkový poukaz obsahuje unikátní kód, který má platnost 4 měsíce od zakoupení. Výběr psychologa a termín konzultace si již zvolí obdarovaný sám.

Každý člověk v životě zažije moment, kdy neví jak dále a shledává svou situaci bezvýchodnou. Může se jednat o rodiče, jenž se nedokáží vyrovnat s odchodem dětí z domova, řeší partnerskou krizi, nebo neví, jak řešit výchovné problémy svých dětí.

Kamaráda, který se stal obětí šikany a bojí se vyhledat pomoc.
Kamarádku po složitém rozchodu/rozvodu.
Vyhledat pomoc psychologa se velmi často zdráhají i ti, jenž se potýkají s těžkou životní zkouškou, jako je např. úmrtí dítěte nebo někoho blízkého a mnoho dalšího. Nebo se potřebují prostě jen vypovídat někomu nezaujatému, který se v dané problematice orientuje.

Darujte blízkému poukaz na konzultaci se zkušeným psychologem a popostrčte ho na jeho cestě za znovu nalezením štěstí a pohody.

4 komentáře u „Dárek pro duševní pohodu“

 1. Dobrý dárek napsal:

  Já osobně si myslím, že tento dárek není špatný. Protože darovat blízké osobě psychickou pohodu je fajn. Mám kamaráda a ten se rozesel po dlouhé době s partnerkou, byl na tom opravdu spatně. Kdybych tehdy věděl, že něco takového mužů jako dárek koupit. Určíte bych mu ho koupil. Proto, za mě dobrý dárek.

 2. babicka11 napsal:

  Když děti odlétly z rodného hnízda, nebylo mi moc dobře a docela těžko jsem to nesla…., ale musela jsem se s tím smířit. Trvalo mi to dost dlouho a moc mi děti chyběly. A teď máme vnoučata a to je zas další radost ze života :-). Myslím, že v té době by mi asi žádný psycholog nepomohl …..

 3. Rojak napsal:

  Děkuji, ale tohle snad nikdy potřebovat nebudu a z mých blízkých snad také ne. A darovat poukaz k psychologovi někomu jako dárek, to si myslím, že není ani dost dobré. Zkuste se vžít do role obdarovaného a na to, co vám potom proběhne hlavou.

 4. lgku990 napsal:

  Naštěstí nikdo z mých blízkých není na tom tak špatně, že by potřeboval konzultaci s psychologem a zatím ani já, ale je hodně lidí, kteří ho potřebuji a pomůže jim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *