Dárek, který rozhodně potěší

Mnohdy vybrat vhodný dárek a především pro muže, je jako nadlidský úkol. Chození bezradně po obchodech od regálu k regálu a přemýšlení, čím bychom udělali největší radost. Brouzdání po internetu a vybírání nejrůznějších dárků, ač se to nezdá, ve skutečnosti dá pořádně zabrat. Přitom by někdy stačilo víc naslouchat a na takové výroční akce se připravit dopředu. Obvykle tajná přání jsou vyslovena mnohem dříve, než nějaké výročí nastane.

Nedosažitelné neznamená nemožné

Většinou o věcech, po kterých se touží, se také mluví. Sice nenápadně, spíš se jedná o takový sen, který by vůbec nemohl přejít v realitu. Zážitky pro muže mohou splnit nejen sen, ale i zároveň potěšit na duši. V dnešní době již není nic nemožné. Lze vybrat adrenalinový zážitek jako dárek. Navíc je velmi praktický, když bude pěkně sestaven na míru.

Adrenalin za volantem

Muži a rychlá auta. Dvojice, která jakoby patřila k sobě. Ne každý si může dovolit koupit Ferrari, Mustanga nebo snad Lamborghini. Co ovšem není problém, je umožnit jim zážitkové jízdy autem. Nechat je se pokochat interiérem, rychlostí a luxusním pocitem, že i tajné přání se dá skutečně prožít. Pokud by nastaly náhodou pochybnosti, že by pak doma o ničem jiném nemluvili, poté je možné jim umožnit praktický zážitek a jednoduše je poslat na nějaký z kurzů školy smyku. I zde se pořádně vyřádí a navíc získají zkušenosti, které se budou rozhodně hodit.

Zážitkové dárky pro muže

Ne každý má rád rychlou jízdu v luxusním vozidle. Na druhou stranu by ho potěšilo úplně něco jiného, například bungee jumping nebo snad tandemový seskok. Možná někdo touží být slavným horolezcem, poté není problém se zúčastnit Via Ferrata, samozřejmě se zkušenými odborníky. Přece jenom chcete něco bezpečnějšího? Není žádný problém si vyzkoušet létání ve virtuální realitě. Nemusí se dostavit prakticky nikam do letadla ani extrémní výšky, postačí bezdrátové VR brýle, pevné boty, instruktor a větrný tunel. Zde proudí vzduch poměrně velkou rychlostí, ale ten reálný pocit být na chvíli opravdovým parašutistou je dostatečně naplněným snem.

Vybrat se dají samozřejmě i jiné a podstatně klidnější, než jsou adrenalinové zážitky, tudíž každý zde nalezne řešení na originální dárek.

3 komentáře u „Dárek, který rozhodně potěší“

  1. babicka11 napsal:

    Syn vyhrál v tunningových závodech dva poháry, ale co už je ženáč s malým dítětem, tak si tyto závody odpustil.

  2. lgku990 napsal:

    Já osobně nemusím žádné adrenalínové sporty, asi je to už věkem, aspoň u mě, ale určitě to musí být pěkný zážitek, ale každá sranda má svoje rizika, ale to je už na každým, jak si věří.

  3. Rojak napsal:

    Promiňte, ale takový adrenalin nevyhledávám. Kdo má rád rychlou jízdu a chce se tím zabít, nebo přinejmenším přizabít, tak prosím, ale opravdu nic takového nepotřebuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *