Začnou prázdniny a dovolená u moře s rodinou

Někteří z vás uvažují o dovolené u moře, někteří jsou již rozhodnuti a hledají jen odpovídající lokalitu u kterého moře chtějí s rodinou strávit zaslouženou letní dovolenou.

Několik tipů pro vás:

Kdo jede do zahraničí, neměl by zapomenout na to hlavní.

Sjednat si cestovní pojištění pro případ kdyby se něco na dovolené stalo. Může se jednat o nemoc, úraz, kde se potom vlastní kačky jen točí, pokud není člověk připraven.

 

Já jsem se letos rozhodl o putování po hradech a zámcích, občas rybařina, ale hlavně klid a pohoda. Říkám tomu 3K dovolená/ Konopiště, Karlštejn, Křivoklát. Všude je krásná příroda, památky mě vždy pobaví a obohatí. Moře mě stačí jednou za 3 roky.

Na cestách udělám i nové fotky do slidru, skládačka a ostatních aktivit 😀

Pokud máte někdo zajímavý tip, víte o solidním ubytování ve vašem okolí, napište.
Kdo ví o soukromém rybníku nebo hotelu/penzionu s vlastním rybníkem – sem s tím.
Každá reference se hodí.

19 komentářů u „Dovolená v zahraničí = pojištění pro klid a jistotu“

 1. devilscat napsal:

  Zdravím, nějakou dobu jsem tu nebyla, zlobí mě zdravíčko, tak koukám na změny tady…. už proto, kdykoliv jsem jěla na zahraniční dovolenou, tak pro mě bylo samozřejmé, zřídit si cestovní pojištění, člověk prostě nikdy neví… bohužel, letos to opět na moře nevypadá, snad jen pár výletů nebo návštěv…

 2. matylda napsal:

  Tak jsem tu chvíli nebyla – a máme upravenou hlavní stranu 🙂 Ale k věci – pokud někdo váhá, jestli pojištění nejsou zbytečně vyhozené peníze, protože se JEMU přece v životě nikdy nic nestalo – tak ať teď pozorně čte. Zrovna na našem zájezdu se stal malér. Paní uklouzla na mokré trávě a strhla na sebe kolegyni. Výsledek – zlomená žebra, hospitalizace, převoz po dvou dnech sanitkou do Česka. Kdyby nebyla pojištěná, tak se jí ta dovolená sets…ra prodraží. Naštěstí byla. Moc jí přeji, ať se brzy uzdraví a ať to moc nebolí.

 3. polivkovamaruska napsal:

  Vždy jsem ráda jezdila na dovolenou k moři. Bohužel po těžké nemoci nemohu na přímé slunce a tak trávím své volno v Čechách. Musím říci, že jsem netušila jak je to úžasné.

 4. MadameBijou napsal:

  Já u moře nikdy nebyla ani se tam hned tak nechystám. Rozhodně bych ale bez pojištění nikam neodjela.
  Já mám ráda výlety po naší zemi a taky po Slovensku. Ale aspoň jsem kdysi navštívila Londýn a moc se mi tam líbilo.

 5. Evik napsal:

  Taky jsem byla vždy pojištěná v zahraničí. Raději ať se nic nestane ale člověk nikdy neví tak je je připraven na vše pro klid duše.
  Ale jak říkám radši ji nikdy nepotřebovat!!!

 6. blondynka napsal:

  Na dovolené v zahraničí jsem nikdy nebyla, mám raději dovolenou po čechách, vždyt tady jsou také spoustu krásných míst a nádherná příroda.

 7. vita1980 napsal:

  na dovolenou létám s invií a tam už je pojištění v kalkulaci (pokud ho chci), takže si ho vždy beru. nikdy se mi nic nestalo, ale co kdyby – tak bych se nedoplatil…

  1. radek napsal:

   až pojedete, kupte přes slevovník, nebo boční panel. nějaká kačka z toho taky bude

 8. Jana napsal:

  Na zahraniční dovolené jsem byla naposledy, když mi byly 3 roky a to bylo asi všechno jinak, než je tomu dnes. Letos si možná k moři vyrazíme i s prckem, ale uvidíme, jak to bude nakonec s časem.. Polovička je krapet pracovně vytížená, takže o dovolené se u nás mluví už 3 roky a zatím nic. Třeba to klapne. Chtěli bychom se podívat do Řecka nebo na některý z přilehlých ostrovů a když se dobře hledá, najdou se i fajn ceny.. Odpočinku zdar 🙂

 9. babka napsal:

  Ke každému zájezdu do zahraničí automaticky kupuji i pojištění. Sice jsme ho využili jen jednou ale čert nikdy nespí a ta částka za pojištění, vzhledem k ceně zájezdu, opravdu není tak velká. Zastávám názor že jistota je jistota.

 10. coolnet napsal:

  svatá pravda … na pojištění v zahraničí se nesmí šetřit.

 11. Rojak napsal:

  Do zahraničí bez pojistky je dost velké riziko. Zase taková velká částka to není a jak se říká. Člověk nikdy neví co se mu může stát. A to ještě, jak jedete autem.

 12. lgku990 napsal:

  My zase lítáme každý rok k moři, převážně do Řecka, každý rok na jiné místo, baví mě se válet na sluníčku, opalovat se, prostě lenošit, odpočívat, samozřejmě, že jsme vždycky pojištění, člověk nikdy neví, co se mu může stát.

 13. pavlina69 napsal:

  Také se vždycky pojišťujeme a i jsme pojistku využili,když manželovi museli propláchnout zalehlé ucho.

 14. Plazmic napsal:

  V dnešní době všude na všechno a pro všechny pojištění, je to lepší, dík za info na cestovky.

 15. matylda napsal:

  Bez pojištění by do zahraničí mohl jet opravdu jen sebevrah:-) Já to beru ta, že když jsem pojištěná, nic se mi nestane. Pokud bych nebyla, přivolám malér 🙂

 16. bobalka napsal:

  Dávám přednost dovolené u nás, máme tady opravdu spoustu krásných míst, letos ale nikam nepojedeme.

 17. babicka11 napsal:

  Vždycky, když jsme jeli na zahraniční dovolenou, bylo samozřejmostí si sjednat i cestovní pojištění. Zrovna tak to dělají i naše děti. Bez pojištění by nikam nejeli.

 18. veruska napsal:

  Při každé dovolené v zahraničí jsme byli všichni pojištění. Bez toho bych tam asi nejela. Naštěstí se nám nic nestalo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *