Český dodavatel ARMEX ENERGY se silně hlásí o slovo a přináší elektřinu a plyn za ceny, které odběratelům ušetří tisíce korun na výdajích za energie. Cenu elektřiny stanovil na 3 255 Kč s DPH (2 690 Kč bez DPH) a plyn je od 1 271 Kč s DPH (1 050 Kč bez DPH). Zákazník si přitom může vybrat, jak dlouhý kontrakt zvolí.

„Zákazníci, kterým letos končí smlouva, mohou výrazně ušetřit, a to změnou dodavatele elektřiny, případně plynu,” uvádí Zdeněk Mráz, obchodní ředitel ARMEX ENERGY. Zpozornět by měli zejména zákazníci, kteří mají u svých dodavatelů ceny blízké hranici stropů stanovených vládou začátkem loňského roku.

„Naše nabídková cena elektřiny je nyní 3 255 Kč s DPH, což je skoro o polovinu nižší, než byla úroveň vládních stropů. Proto všem spotřebitelům doporučujeme: zkontrolujte si své vyúčtování a v případě vysokých cen zvažte změnu dodavatele za toho, který vám nabídne lepší podmínky,” vysvětluje Zdeněk Mráz.

Cena klesla i u zemního plynu

Také u plynu ARMEX ENERGY aktivně vstupuje do konkurenčního boje a s cenou od 1 271 Kč s DPH přináší zákazníkům propad ceny téměř 60 % proti cenovým stropům. „U rodinného domu vytápěného plynem může přechod k ARMEX ENERGY ušetřit hodně přes deset tisíc ročně,” doplňuje obchodní ředitel.

Jedna z nejnižších cen na trhu? Dle srovnávačů ano

Dle nezávislých a volně dostupných srovnávačů energií (provozuje např. ERÚ či TZB-info) jde k datu 9. dubna 2024 (uzávěrka vydání) o jednu z nejnižších ceníkových cen elektřiny na trhu. Odskok ARMEX ENERGY od některých dodavatelů činí až stokoruny za megawatthodinu a úspory za energie tak mohou dosahovat tisíce korun ročně.

Kampaň je doprovázena akční soutěží

Spolu s jarní kampaní spustil ARMEX ENERGY i atraktivní soutěž o ceny, kdy soutěžící mohou vyhrát plavby výletní lodí od společnosti PT TOURS pro 2 osoby v hodnotě 100 000 Kč. Soutěžit mohou jak noví, tak stávající, a dokonce i budoucí zákazníci společnosti. „Nechceme rozlišovat jestli už někdo u ARMEXu je a nebo k nám chce teprve přejít, proto jsme se rozhodli dát možnost soutěžit všem,” dodává závěrem Tomáš Hrdlička, provozní ředitel společnosti, dobrou zprávu pro všechny soutěživé domácnosti.

Více informací o cenách i soutěži zveřejnil dodavatel na svém webu armexenergy.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *