V tomto směru si naše holky mohou opravdu v dnešní době vybírat.

Nejen, že se objevují nová a nová hřiště, ale také také herničky, kde se vyřádí do sytosti. Naši s Terezkou objevily novou herničku v Praze. Jmenuje se Tanzania a je skvěle zařízená pro děti všeho věku. Herna se nachází na Veronském náměstí v Praze.

Určitě by se i vám líbil velký nafukovací drak, velké skluzavky, prolézačky, skákání do balónků, tobogán, jízda v autíčkách, házení na terč a dalších asi 30 atrakcí, které lákají děti k pohybu v interiéru, i když je venku špatné počasí.

Terezce se tam moc líbilo, a i když tam bylo zrovna méně dětí, hned si tam našla kamarádku, se kterou tam potom pronikala do všech koutků herny. Není to od nás zas tak daleko, aby se tam opět znovu všichni nevypravili.

Součástí dětského centra je i občerstvení jak pro děti, tak pro rodiče, kde si mohou pochutnat na horké čokoládě, kávě, zákusku, pizze, ale třeba i řízku, či bohatém výběru burgerů.

Po rezervaci je zde možno pořádat i narozeninovou dětskou oslavu.

Vstupné platí pouze děti do 14 let, od 15 let a rodiče je vstup zdarma.

Také se tam zajeďte podívat s vašimi dětmi, je to nové dětské centrum, které bylo teprve nedávno otevřené. babička11

2 komentáře u „A co děti, mají si kde hrát?“

  1. Rojak napsal:

    Většinou se tato hřiště nachází ve větších nákupních centrech po celé republice a je to pro rodiče velká pomoc při nakupování.

  2. lgku990 napsal:

    Určitě by se mi líbili to dětské centrum, ale muselo by mi být o trochu “50 let”, méně, abych to dostatečně využil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *