Léto je v plném proudu. Ne každý si ale může dovolit odjet se rekreovat někam do zahraničí, ať už z finančních nebo časových důvodů. To však neznamená, že byste si prázdninové období nemohli užívat plnými doušky. I v našich krajích existuje spousta možností, jak tady strávit pohodové chvíle.

Poznávejte, objevujte, překonávejte se

Česká republika nabízí nepřeberné množství památek, pamětihodností azajímavých míst, která stojí za to poznávat a objevovat. Vždyť jen hradů, zámků a zřícenin se u nás nachází tisíce. Pokud vás prohlídkové okruhy zrovna dvakrát nelákají a jste spíše dobrodružnější povahy, pak můžete vyzkoušet i nejrůznější venkovní aktivity adrenalinového charakteru a je úplně jedno, jestli to bude jízda na čtyřkolkách nebo tandemový seskok padákem. Léto je ideální dobou na překonávání sebe sama, tak vystupte ze své komfortní zóny a otevřete se novým zážitkům.

Vydejte se zpátky do dětství

Kdo z nás někdy nezatoužil vrátit čas a alespoň na okamžik si zase užívat dětských bezstarostných dní? Určitě i vy vzpomínáte na nocování ve stanu, které představovalo to pravé prázdninové dobrodružství. Tak proč si to nezopakovat i o pár let později? Uvidíte, že to bude fajn změna na chvíli vyměnit drahé hotely za plátěné přístřeší, úroveň kempů je u nás poměrně vysoká, takže si můžete užívat i patřičný komfort. Nebo se vydejte na výlet vlakem, odpočinete si od auta a od řízení a užijete si krásné výhledy na okolní krajinu.

Vyrazte na piknik

Domluvte se s přáteli a vyrazte společně do přírody na piknik. Připravte nějaké drobné pohoštění – zapráší se hlavně po menších chuťovkách, sýrech, uzeninách, pomazánkách, čerstvé zelenině a ovoci. Sbalte prostornou deku, na kterou se budou moci pohodlně uvelebit všichni strávníci, nezapomeňte ani na prostírání, nádobí, tácky, kelímky a užívejte si nejen dobré jídlo, ale i pohodovou společnost.

 bluetoothreproduktoru Crater-1 T od společnosti Oravas

Chybět by neměla ani hudba, pokud tedy zrovna nechcete „poslouchat“ ticho okolní přírody.
Příjemně naladit se můžete díky přenosnému bluetoothreproduktoru Crater-1 T od společnosti Orava s výkonem až 10 W. Ten umožňuje bezdrátové bluetooth přehrávání, lze spárovat s telefonem, tabletem, počítačem a dalšími zařízeními. Na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu až 10 hodin a pyšní se čistým a dynamickým stereo zvukem. Potěší vás i svými malými rozměry, můžete si ho tak vzít kamkoli s sebou.

Všude se stane neocenitelným společníkem a rozproudí každou zábavu.

3 komentáře u „3 způsoby, jak si užít léto“

  1. lgku990 napsal:

    Taky poslouchám rád hudbu, ale k tomu mi stačí bohatě můj smartphon, samozřejmě že je kvalitnější poslech z reproduktoru a nebo z nějaké aparatury, ale já jsem skromný.

  2. babicka11 napsal:

    Syn si do Chorvatska vozí taky svůj reprodutor, má sice jiný, ale tráví dovolenou na dost odlehlém místě, má tak možnost si hudbu pouštět dost nahlas a nikomu to nevadí.

  3. Rojak napsal:

    Takový reproduktor jsme dostali jako dárek při koupi televize.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *