Každý zde vidí co hledá


Rubriky

Nové komentáře

Rojak
Teď je takový výběr aut, že kdo si nevybere, tak...
Rojak
To bych si chtěl jednou přečíst, co tento deník vše...
Rojak
Bylo tam opravdu super, počasí vyšlo úplně parádně a hlavně...
lgku990
Já musím oponovat, poněvadž jelikož a protože se já i...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Štítky

Nové články

Léto je v plném proudu. Ne každý si ale může dovolit odjet se rekreovat někam do zahraničí, ať už z finančních nebo časových důvodů. To však neznamená, že byste si prázdninové období nemohli užívat plnými doušky. I v našich krajích existuje spousta možností, jak tady strávit pohodové chvíle.

Poznávejte, objevujte, překonávejte se

Česká republika nabízí nepřeberné množství památek, pamětihodností azajímavých míst, která stojí za to poznávat a objevovat. Vždyť jen hradů, zámků a zřícenin se u nás nachází tisíce. Pokud vás prohlídkové okruhy zrovna dvakrát nelákají a jste spíše dobrodružnější povahy, pak můžete vyzkoušet i nejrůznější venkovní aktivity adrenalinového charakteru a je úplně jedno, jestli to bude jízda na čtyřkolkách nebo tandemový seskok padákem. Léto je ideální dobou na překonávání sebe sama, tak vystupte ze své komfortní zóny a otevřete se novým zážitkům.

Vydejte se zpátky do dětství

Kdo z nás někdy nezatoužil vrátit čas a alespoň na okamžik si zase užívat dětských bezstarostných dní? Určitě i vy vzpomínáte na nocování ve stanu, které představovalo to pravé prázdninové dobrodružství. Tak proč si to nezopakovat i o pár let později? Uvidíte, že to bude fajn změna na chvíli vyměnit drahé hotely za plátěné přístřeší, úroveň kempů je u nás poměrně vysoká, takže si můžete užívat i patřičný komfort. Nebo se vydejte na výlet vlakem, odpočinete si od auta a od řízení a užijete si krásné výhledy na okolní krajinu.

Vyrazte na piknik

Domluvte se s přáteli a vyrazte společně do přírody na piknik. Připravte nějaké drobné pohoštění – zapráší se hlavně po menších chuťovkách, sýrech, uzeninách, pomazánkách, čerstvé zelenině a ovoci. Sbalte prostornou deku, na kterou se budou moci pohodlně uvelebit všichni strávníci, nezapomeňte ani na prostírání, nádobí, tácky, kelímky a užívejte si nejen dobré jídlo, ale i pohodovou společnost.

 bluetoothreproduktoru Crater-1 T od společnosti Oravas

Chybět by neměla ani hudba, pokud tedy zrovna nechcete „poslouchat“ ticho okolní přírody.
Příjemně naladit se můžete díky přenosnému bluetoothreproduktoru Crater-1 T od společnosti Orava s výkonem až 10 W. Ten umožňuje bezdrátové bluetooth přehrávání, lze spárovat s telefonem, tabletem, počítačem a dalšími zařízeními. Na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu až 10 hodin a pyšní se čistým a dynamickým stereo zvukem. Potěší vás i svými malými rozměry, můžete si ho tak vzít kamkoli s sebou.

Všude se stane neocenitelným společníkem a rozproudí každou zábavu.

3 komentáře na „3 způsoby, jak si užít léto“

  1. lgku990 napsal:

    Taky poslouchám rád hudbu, ale k tomu mi stačí bohatě můj smartphon, samozřejmě že je kvalitnější poslech z reproduktoru a nebo z nějaké aparatury, ale já jsem skromný.

  2. babicka11 napsal:

    Syn si do Chorvatska vozí taky svůj reprodutor, má sice jiný, ale tráví dovolenou na dost odlehlém místě, má tak možnost si hudbu pouštět dost nahlas a nikomu to nevadí.

  3. Rojak napsal:

    Takový reproduktor jsme dostali jako dárek při koupi televize.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *