Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Letní dovolená

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 43)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11666
    Rojak
    Účastník

    Letošní dovolenou už mám za sebou. Byli jsme na týden v Krkonoších. V Harrachově bylo parádně a počasí na výlety vyšlo akorát. A kde plánujete plánujete vy letošní dovolenou? Doma, nebo v zahraničí?

    #11667
    babicka11
    Účastník

    My nic moc neplánujeme. Když se něco vyskytne, tak pojedeme. Určitě navštívíme na pár dní příbuzné v Karlových Varech a u Čáslavi, asi se podíváme i na Lipno a uvažujeme i o týden v zahraničí. To se ještě uvidí. Ty neplánované výlety jsou stejně nejhezčí. Jsme oba v důchodu, tak můžeme jet kdykoli.

    #11790
    pampaliny
    Účastník

    Já pojedu na poutní místo do Medjugorje, na festival mladých od 31. 7. – 7.8.

    Taky jeďte.

    #11810
    babicka11
    Účastník

    Međugorje je velice známé poutní místo na Vrchu Zjevení, kam vycestuje každý rok tisíce lidí, neboť je důvodem zjevení Panny Marie šesti dětem, které se zde údajně odehrálo 24. června roku 1981.

    #12025
    babicka11
    Účastník

    Na sobotu a neděli pojedeme ke švagrovi na Šumavu…, pro nás docela daleko na to, že muž nerad řídí …

    #12034
    Rojak
    Účastník

    Zlomil jsem si zápěstí a mám teď vlastně dovolenku na dva měsíce jistou.

    #12041
    babicka11
    Účastník

    Rojak – to je blbý :-(,to nejde moc ani psát na počítači … hlavně, ať se to dobře zhojí!

    #17867
    Rojak
    Účastník

    Tak se zase chystáme do Harrachova a v létě do Chorvatska, musím to nějak dohonit, když loni jsem celé léto promarodil s tím zlomeným zápěstím. I když to vlastně byla také taková dovolená.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 43)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.