Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vás dneska bolí?

  • Toto téma obsahuje celkem 394 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 161. až 168. (celkem z 395)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17073
    babicka11
    Účastník

    Dnes už je to lepší tak o 50% …. ještě to bolí, ale přesvědčila jsem sama sebe a došla už do pekárny … sice pomalu, ale ještě včera bych se neodvážila… mírné zlepšení. Doufám, že jsem to moc nerozhýbala … :-(.

    #17090
    babicka11
    Účastník

    Dnes konečně po 14 dnech mohu říct, že jsou záda skoro už v normále…. ještě “o nich vím”, ale už to moc nevnímám ….

    #17115
    veruska
    Účastník

    Mě nic snad nebolí, ale udělala se mi na bradě nějaká potvora. Hrůza!

    #17119
    bobalka
    Účastník

    Záda jsou hrůza, zažila jsem také, tak přeji, aby se to už jen zlepšovalo babicko11.

    #17123
    babicka11
    Účastník

    Díky bobalko, ještě to není stoprocentní. Na delší cestu to rozhodně ještě není.

    #17270
    babicka11
    Účastník

    Dnes mě relativně nic nebolí – dřívější setrvalý stav, který už lepší nebude…., ale aspoň, že tak :-). Záda mě bolely přes 14 dní, ale už to polevilo …

    #17311
    babicka11
    Účastník

    Konečně po 14 dnech jsem se dostala do obchodu. Jinak mi nákup vozila dcera, nebyla bych schopná někam jít. Ale už dobrý. Dokonce jsem si troufla umýt okna. Sice jedno za jeden den, ale i tak pokrok :-). Přece nikam nespěchám …..

    #17316
    veruska
    Účastník

    Nic mě naštěstí nebolí, ale na rukou se mi přes zimu objevil ekzém a nějak se toho nemůžu zbavit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 161. až 168. (celkem z 395)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.