Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co bude dnes k obědu?

  • Toto téma obsahuje celkem 1,204 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1,009. až 1,016. (celkem z 1,205)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21254
    babicka11
    Účastník

    Muž si dal prejt s bramborem, já vařený květák a kousek másla. Nemám ani chuť k jídlu, tohle mi úplně stačí.

    #21260
    babicka11
    Účastník

    Dnes byly bramborové noky se špenátovou omáčkou. To má ráda Terezka, celá rodinka byla dnes u zubaře, tak se vařilo tady 😀

    #21268
    veruska
    Účastník

    Byl řízek s bramborem a zelenina. Už mi to každodenní vaření leze na mozek. Nevím, co pořád vařit, tak jsem mamince objednala obědy 3x v týdnu. Alespoň budu mít nějakou úlevu a bude ta strava pestřejší.
    Obědy rozváží ze školní jídelny Jirka M., který tady v Pařížově bydlí. Doveze mi to až domů. Oběd stojí 64 Kč + 31 Kč za dopravu.

    #21276
    babicka11
    Účastník

    Dělala jsem frankfurtskou omáčku s rýží, bude i zítra a já si dám toho kapra 😀
    Taky pořád nevím, co vymýšlet za jídla, vařím skoro denně celý život, muž nikdy v práci na obědy nechodil, musela jsem vařit večer na druhý den a jak to tu vonělo, tak mi to málem snědli všichni už večer 😀

    #21296
    babicka11
    Účastník

    Přírodní vepřový plátek s rýží.

    #21297
    veruska
    Účastník

    Dělala jsem bramborovou kaši se smaženou cibulkou a uzené maso.

    #21301
    babicka11
    Účastník

    Dneska jsem si kuchyň užila 🙂 holky chtěly špagety, děda ne, tak měl smažený květák a brambory a já kapříka 😀

    #21308
    babicka11
    Účastník

    Byly brambory a uzená žebírka, docela dost masa na nich bylo …. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1,009. až 1,016. (celkem z 1,205)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.