Narozeninový dort pro děti – naše největší radost

Narozeninový dort pro dceru, syna, vnučku, vnoučka, synovce a neteře.

“Dědečku Petře, měl jsem se sestrou narozeniny. Posíláme Ti svoje fotky z narozenin na památku. Máme Tě moc rádi.”

Asi tak nějak si to představuji, že proběhlo 😀

Blesk McQueen s číslem 6 a Burák s číslem 2. (vnučka měla 6 a vnuk 2 roky).

Terezka a Nikolka, jak šel čas

Emmička a Jiřík, pomalu, ale jistě rostou


Dorty k inspiraci – všechny úspěšně snědeny

Pošlete i Vy ukázky z narozenin a oslav dětí.

Všechny fotky budeme nyní publikovat na novém webu vasefotogalerie.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Zde můžete mít reklamu napořád za 80 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

10 komentářů

 1. Dorty jsou nádherné, některé se hodně přibližují dortům paní Hasmik z předchozího článku; ona je ale profík, takže tyhle dorty jsou ještě o hodně více ceněné právě tím, že jsou z dílen amatérských cukrářek, vytvářené s láskou právě pro toho určitého človíčka, podle jeho zájmů a přáníček. Aspoň tak jsem to pochopila, že autorky těchto dortíků pečou a zdobí pro potěšení vlastní i lidiček, kteří si je u nich ze známosti objednávají.
  Osobně se na pěkně nazdobené sladké dorty moc ráda dívám, ale ke svým oslavám nejradši dostávám dorty uzenářské, také jsou nádherné, moc pěkně voní a hlavně, nebolí po nich zuby. Sama takhle nadaná vůbec nejsem, ještě tak dort vyfotit, natáhnout do počítače, vyretušovat a rozeslat po známých, to by mi šlo. Raději tedy dorty objednávám, ale v okolí neznám nikoho, kdo by takovéhle krásné dorty dokázal vytvořit. Musím se spokojit s dorty z místní pekárny, sice také ujdou, ale s těmihle dílky se srovnat vůbec nedají.

 2. Dorty objednává u kamarádky snacha – jsou moc dobré ale 100% ne takto krásně nazdobené.

 3. Opravdu nádhera, cukrářská umělecká díla z nichž prcíkové museli mít opravdovou radost. Škoda je jíst.

 4. Pěkné dorty, hned bych ochutnal, ale ochutnám v sobotu, to mám narozeniny, tak mi manželka nechala udělat u její kamarádky z práce, ta peče dorty na přání, je to její hobby a jsou nádherné.

 5. Dortíky u nás peče snacha a dělá moc krásné a dobré, taky mám někde pár vyfocených. Na posledních narozeninách si Martinka vybrala v cukrárně, u kamarádky, ta dělá dortíky fakt úžasné. Pochutnali jsme si všichni.

 6. No proběhlo to trošku jinak, narozeniny svých vnoučat si nikdy nenechám ujít, takže i tentokrát jsem byl za nimi v Brně a ty dorty měli ode mě, jak jsem psal peče je moje kolegyně. Jak budu mít chvilku čas pošlu i fotky dřívějších dortů. Jediné narozeniny, kdy jsem s vnučkou nebyl byli její druhé narozeniny, takže z těch fotku nemám, ale jinak mám všechny.

  • tak jsem se spletl nebyl jsem na její třetí narozeniny, fotky posílám

   • dědo, to chce Ginko 😀

 7. Krásné dorty, a určitě i moc dobré 🙂

 8. Dorty jsou moc hezké, přímo škoda nakrojit :-), určitě byla velká radost …. také mám hodně fotografií z narozenin a svátků, něco málo pošlu ….

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *