Vlastní e-shop zdarma

Pořiďte si vlastní e-shop zdarma a můžete začít podnikat.

V několika článcích jsem psal nápovědu, jak začít vydělávat a zkusit třeba vlastní blog. Je to jedna z možností jak začít podnikat a zjistit, jak jsem na tom, zda zkušenosti pomohou a rozvinete svůj vlastní sen.
Někdo začal a úspěšně pokračuje, někdo váhá, ale třeba se rozhodne k jiné variantě, jak začít “sbírat ” peníze na internetu.

Další z možností je pořídit si vlastní e-shop zdarma.

vlastní e-shop zdarma

vlastní e-shop zdarma

V dnešní době snad skoro každý na internetových e-shopech nakupuje.
Kdo z vás na internetu nakupuje, ví, jaký je průběh objednávky, jak se po eshopu pohybovat, vybírat zboží, objednávat a nakupovat.

Existuje několik desítek různých e-shopových řešení.

Spousta firem nabízí možnost zakoupení licence e-shopu zdarma.

To je začátek, jak začít něco tvořit.

 

Můžete si koupit licenci “krabicového řešení”, které si sami nainstalujete, nebo si pořídit vlastní eshop ZDARMA. Tzn. nechat si e-shop ZDARMA zprovoznit od firmy.

Postup je jednoduchý:
– vyberete si doménu/název svého e-shopu
– firma zřídí hostingové služby pro e-shop
– nainstalují vám e-shopovou aplikaci
– pomohou se základním nastavením eshopu
A vy můžete hned začít svůj vlastní e-shop propagovat a prodávat produkty.

Pokud se jedná o drobné prodejce, kteří budou mít v nabídce cca 100 produktů, tak je tato varianta vlastního e-shopu zdarma nejvýhodnější. Stačí přidat produkty, napsat kvalitní popisky, zvolit odpovídající cenu a je hotovo.

Hurá na internet se svojí nabídkou.

Co vy?
Na e-shopech nakupujete, svoje peníze utrácíte. Co tak začít peníze získávat a spustit svůj vlastní byznys?

Pokud by jste někdo měl zájem se dozvědět víc, rád pomohu a odpovím. Přesto bych spíš doporučil konzultaci u profesionálů.
GlobeWeb Czech s.r.o. znám jako spolehlivého partnera pro tuto cestu, jak vydělávat na internetu. Samozřejmostí je podpora pro klienty i neustálý vývoj nových možností a aplikací pro e-shopy.
Pokud máte zájem o vlastní eshop zdarma, ZDE najdete základní informace, jak si pořídit vlastní e-shop zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Zde můžete mít reklamu napořád za 80 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

16 komentářů

 1. já na internetu nakupuju docela často, mám už své oblíbené obchůdky, tak tam občas utratím nějakou tu kačku…. ale na vlastní e-shop bych si asi netroufla…

 2. S e-shopem nějakou tu zkušenost mám, od manžela. Poskytovatelů je spoustu, většina má zdarma e-shop na 10 produktů, více je už placeno. Kdysi jsem dělala kamarádce, která dělala hand made věcičky jako občasný výdělek. Měla toho jen trošku, tak to stačilo. Našel se i snadný, který pak zvládla obsluhovat sama. Ani propagace dneska nemusí být problém. Všichni známe mailingy, facebook a další… Což je nutností, různých e-shopů je plno, ale ne každý třeba nabízí kvalitní zboží nebo i stránky vypadají nepřehledně. Nebála bych se to vyzkoušet. Buď to vyjde nebo ne, pokud něco chceme, musíme pro to taky něco udělat…

 3. Je to dobrá nabídka pro toho kdo se nevyzná v těchto záležitostech. Díky,možná zkusím.

 4. zajímavý a inspirativní článek, bohužel mně nenapadá, co bych prodával. A pokud už bych něco vymyslel, mám obavu, že by to neklaplo časově.

  • Dneska je možností spoustu. Napojit e-shop na dodavatele, vybrat si zboží na Amazonu… prodávat svoje produkty, pokud někdo něco vyrábí…

 5. Je pravdou, že na intenetu je takových eshopů hodně, přijít s něčím originálním je umění. Tak se do toho taky už nepustím.

 6. Je to dobrá příležitost k výdělku.Patřím k těm, kteří to zkusili. Bohužel nemám dost sil na nevhodné reakce některých lidí, kteří o nabídku mých produktů neměli zájem. Schopnost nabízet a prodávat člověk musí mít v sobě, i když je to přes internet.

 7. dneska je takovyhle obchodu spousta takze vymyslet neco originalni ho…
  držim palce

 8. kolik vám všem je samý důchodec či co?sem také chodíte a máte své blogy atd.:))))))))))))))

  • To vyznělo jako výzva a pobídnutí :-), Vy máte svůj blog? Pochlubte se….

 9. Tak to já být mladá, tak se do toho také nepustím. Jsem v tomhle ohledu strašpytel. Ale jinak fandím těm, co mají odvahu a jdou do toho!

 10. babičko, já taky tak 🙂 Už jsem na to pohodlná. Ale být mladší … 🙂

 11. Je to pěkná nabídka a líbí se mi i ta stránka, ale ještě mít tak co nabídnout a prodávat.

 12. mohla bych prodat jenom sama sebe a to bych musela připlatit 🙂

 13. Taky nemám co prodávat, tak jen nakupuji všechno možné. Jo, být tak mladší, člověk by neváhal se do něčeho takového pustit.

 14. Na e-shopech nakupuji, ale svůj nechci, protože nemám bohužel co prodávat. Jenom občas nějaké ošacení.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *