Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Velikonoce

Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 40 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 6 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 41)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17193
    babicka11
    Účastník

    Jaký jídelníček chystáte na Velikonoce?
    My budeme mít určitě bramborový salát, řízky, pečeného králíka i kapříka :-).

    #17368
    babicka11
    Účastník

    Kapřík asi počká na příští týden, dělala jsem ještě krůtí roládu.

    #17371
    veruska
    Účastník

    Zítra budu barvit vajíčka. Na to se těším. Pár jich dám do košilek.

    #17373
    bobalka
    Účastník

    Deska se upekla, ořechový závin, bábovku, Míša řezy, mazanec, a protože došlo pečivo, tak ještě houstičky. Beránka jsem koupila, protože se mi pokazila forma a novou jsem ještě nekoupila. Na zítra budeme mít řízky s pečenými bramborami a v pondělí bude kačena s červeným zelím a knedlíky i obyčejné i bramborové. A tím pro mě velikonoce končí. Stačilo. Ještě zítra obarvím vajíčka, ale to až s Martinkou, protože se na to těší.

    #17378
    babicka11
    Účastník

    Já mám jenom beránka a mazanec. bobalko-všechna čest, toho tolik napéct – to bychom všechno ani nesnědli… formu na beránka mám kameninovou, ještě po babičce a to nevím, jestli ji ona ještě neměla po své mamince…, asi si taky koupím novou, z téhle se špatně vyndavá, není pořádně za co chytit …

    #17394
    babka
    Účastník

    Já taky mám jen mazanec a beránka. Dneska ještě nádivku a bramborový salát. Zítra mne vyšupe asi jen manžel.

    #17397
    bobalka
    Účastník

    Babicko11 z toho strach nemám, že by se to nesnědlo, staví se mladí s dětmi a je to pryč.

    #17399
    babicka11
    Účastník

    Zítra se taky holky staví, ale brzo dopoledne a pak pojedou hodovat k druhé babičce…., budu dělat jen chlebíčky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 41)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.