Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Velikonoce

Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 40 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 6 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 41)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10934
    Plazmic
    Účastník

    Odpověď na kalendář, nejčastěji kupuji přes internet doplňky stravy na cvičení a cvičební pomůcky. Plazmic

    #10941
    babicka11
    Účastník

    Já nakupuji na netu nejvíc hračky, tak i dnes holky dostaly hodinky – dřevěný náramek s hodinami, ať se učí hodiny. K tomu i omalovánky Krtečka na cestách. Čokoládu mají furt, ale hodinky ještě ne. 🙂

    #10945
    veruska
    Účastník

    Tak je odpoledne, koledníci už nechodí a na co se budeme těšit teď? Asi na 1. května.

    #10946
    babicka11
    Účastník

    Já se budu těšit na oslavu Jiřího :-). Na sobotu budu chystat opět dort a chlebíčky 🙂

    #10948
    babicka11
    Účastník

    Lokální tradice ženám dovolují odpolední vendetu, kdy mohou muže polívat studenou vodou.
    A ještě co s vykoledovanými vejci?? Tady je jeden tip:
    Vaječné karbanátky
    Potřebujeme: 6 vařených vajec, 1 syrové vejce, trochu mléka, trochu hladké mouky, 2 lžíce majolky, sůl, pepř, strouhanku, tuk na smažení, petrželku, trochu hořčice Postup: uděláme si světlou jíšku, přilijeme mléko, osolíme, opepříme, přidáme nastrouhaná vejce a petrželku. Zamícháme a zkusíme mírně vychladlou hmotu vytvarovat. Přidáme buď mléko, nebo strouhanku. Tvoříme karbanátky, obalíme ve vejci a strouhance a osmažíme. Dobré je to k bramborové kaši. Do majolky dáme trochu mléka, trochu hořčice a podáváme ke karbanátkům.
    Dobrou chuť!

    #10955
    babicka11
    Účastník

    Tak je po svátcích, všechno už uklizeno, škoda, že to netrvá déle. O Vánocích výzdoba vydrží déle.

    #10957
    babicka11
    Účastník

    Jste rádi, že je už po všem tom shonu a pečení? Já docela ano, bylo to tak nějak trochu náročnější.

    #16107
    babicka11
    Účastník

    Už jsem chtěla psát něco o Velikonocích, ale to moc předbíhám …. letos budou 1. dubna – tak času je dost :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 41)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.