Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Už pracujete na zahradě?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 92)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17359
    matylda
    Účastník

    Verusko, já se taky pustila do jahod. Okopávám, plevelím, trochu přihnojuji 🙂

    #17362
    babicka11
    Účastník

    Na zahradě už “rostou” brambory a kvetou hyacinty! Máme bílé, růžové, žluté i modré. A fialky jsou už větší, tak akorát do vázičky.

    #17431
    matylda
    Účastník

    U nás jaro pořád ještě v “plenkách”, ale tahám ho za uši ven, co mi síly stačí 🙂

    #17441
    babicka11
    Účastník

    Tahejte matyldo, jaro už je tady! U nás už sněženky dávno odkvetly, ale u Labe v lesíku je úplně “bílo”, krásné bílé koberce. Tam je to opožděné, v lese, kam se sluníčko těžko dostává….

    #17452
    Rojak
    Účastník

    Po Velikonocích se má oteplit až kolem dvacítky, tak tomu necháme volný spád.

    #17491
    veruska
    Účastník

    Dnes bylo takové teplo, že jsem vzala do ruky hrábě a šla shrabat kus zahrady, kde chodí slepice. Jenže ty potvory chodily za mnou a zase všechno možné vyhrabávaly. Jsou to ale uličnice!

    #17494
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsme nic na zahradě nedělali, jen jsme dumali, kdy zagrilujeme a jen tak se vyhřívali na sluníčku s kafíčkem a beránkem :-).

    #17678
    babicka11
    Účastník

    Máme zasetý hrášek, konvalinky zbavené plevele, vydloubané pampelišky z trávníku a konečně pokvete červená pivoňka, má dvě poupata. Vloni nekvetla, předtím ano. Bílá a růžová snad pokvetou zas. Jsou to ještě malé keříčky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 92)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.