Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Účtenkovka

  • Toto téma obsahuje celkem 45 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 46)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13842
    babicka11
    Účastník

    Co říkáte na účtenkovku? Už jste se zaregistrovali?

    #13846
    bobalka
    Účastník

    Hi hi zrovna jsem chtěla založit diskusi na toto téma. Ano zaregistrovala jsem se, říkám si, že štěstí, když se unaví………….. a toto navíc nic nestojí, nakupovat musím stejně, tak proč to nezkusit. 😀

    #13849
    babicka11
    Účastník

    Byla jsem v Penny – poslala účtenku a ….. nešlo to, taky se vám to stalo u Penny?
    Přitom jsou zaevidovaní.
    2.10.2017, 12:03 1 417,90 Kč CZ64945880 2.10.2017, 15:03 Nezaregistrována

    #13850
    bobalka
    Účastník

    babicko mě se to stalo u dvou účtenek, někdy i malinká chybička v ceně nebo v kodu, a nesouhlasí a nezaeviduje. Zkuste to ještě jednou a když to nepůjde, tak vemte jinou.

    #13851
    babicka11
    Účastník

    Já to 3x kontrolovala, žádná chyba u mě nebyla, stejně to nešlo.

    #13853
    bobalka
    Účastník

    Mě to nezaevidovalo účtenku, protože jsem napsala zaokrouhlenou cenu, bez těch haléřů, tak jsem jí zaregistrovala podruhé i s desetinými místy a šlo to. A máte ověřené ID ?

    #13854
    babicka11
    Účastník

    jjo, píši cenu i s desetinnou čárkou, poslala jsem ještě další dvě odjinud a to po ověření přišel email, že byly zařazeny do slosování.

    #13870
    Jana
    Účastník

    On to tam někdo dává? To snad ne? Je špehování a udávání ve velkém… Hnus, kam to tahle země dopracovala… 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 46)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.