Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Prší, prší jen se leje.

  • Toto téma obsahuje celkem 939 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 385. až 392. (celkem z 940)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18018
    babicka11
    Účastník

    Tak konečně prší i u nás, sice jen tak lehce, ale aspoň to.

    #18024
    babicka11
    Účastník

    Prší, ale žádná sláva … jen tak, aby se neřeklo. Mohlo by klidně i víc, ale to zas asi prší někde jinde.

    #18028
    babicka11
    Účastník

    V poledne vysvitlo sluníčko, neprší a je docela hezky, venku 22° a to úplně stačí.

    #18043
    matylda
    Účastník

    Dnes neprší, je jen pod mrakem. Doufám, že se mi podaří přemístit na záhon okurky vypěstované v kelímku

    #18044
    babicka11
    Účastník

    U nás od rána svítí sluníčko, nebe skoro bez mráčku, bezvětří, teplo 21°ve stínu. Obědvali jsme venku :-).

    #18065
    babicka11
    Účastník

    Dnes bylo taky docela pěkně, Terezka se chtěla venku sprchovat, no tak jsme jí to dovolili, aby nebrečela :-). Voda ale byla teplá, napojená na vodovod s teplou vodou :-).

    #18085
    babicka11
    Účastník

    Musela jsem utéct ze sluníčka, pere to :-), a ve výstřihu jsem už opálená … Nikolka se přijela vykoupat do bazénu, voda má jen 23° – na mě ještě studené, ale dětem (a dědovi) to nevadí :-).

    #18096
    matylda
    Účastník

    Já dnes zase posekala kousek zahrady – a utekla jsem také. nějak mi to dnes na sluníčku nesedělo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 385. až 392. (celkem z 940)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.