• Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9551
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Prodáváte někdo Avon, Oriflame, Dedru, Just, Eurona a podobně?

    #9607
    bobalka
    Účastník

    Před pár roky jsem dělala Oriflame a před tím i avon.to jsem chodila do práce a tak jsem měla více lidí okolo sebe. Teď už nic.

    #9610
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Já bych potřebovala někoho z Ostravy co dělá avon, co mám v okolí těm nevěřím, zaplatíte dopředu a na zboží čekáte i měsíc a půl, nakonec nepříjde vše a ani se neomluví, že se tak dlouho neozvala, nebrala telefon a nakonec zjistíte, že její kamarádka na to co si objednala neměla peníze tak se čekalo až je bude mít.Ach jo????:(

    #9611
    babicka11
    Účastník

    Tak tohle já neumím, neprodala bych ani “fň”.
    U nás v práci to kdysi dělal jeden kluk. Přišel, začal vytahovat katalogy, nadšeně vše chválil, měl takový kufřík se vzorky … nikdo si nic nekoupil …

    #9613
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    No je to fakt na to musí být povaha.:)

    #9632
    veruska
    Účastník

    Já mám Avon, ale beru si tam zboží jenom pro sebe, snachu a moji sestru. Je na tom alespoň 15% sleva, když se objedná za min. 700 Kč. Zase neobjednáváme tak často.

    #9639
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Tak já hledám dále někoho z Avonu a hlavně z Ostravy.

    #9709
    babicka11
    Účastník

    Já zase toho tolik nepotřebuji, “šminky” mi vydrží půl roku a na krémy si nepotrpím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.