Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum práce z domu

  • Toto téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel bobalka a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 17)
  • Autor
    Příspěvky
  • #14239
    Rojak
    Účastník

    Je to jenom oblbování lidí a tahání peněz z nich. Na internetu žádná seriozní práce domů neexistuje.

    #14252
    devilscat
    Účastník

    Evik: a AISU děláte? ta posílá odně dotazníků… můžu doporučit 🙂

    #14350
    Evik
    Účastník

    devilscat: neznam hned kouknu diky za typ =)
    a najdu to pod http://www.aisu.cz ?

    #14351
    devilscat
    Účastník

    Evik: pošlete mi na mail Vaše jméno a příjmení + email a dojde Vám pozvánka…. můj email je : paja.hor@centrum.cz – mám těch dotazníkových stránek víc, tak Vám pak můžu poslat i odkazy, jestli budete chtít 🙂

    #14352
    devilscat
    Účastník

    jinak, pošta na konci roku končí s roznosem novin atd, takže mediaservis hledá lidi, kteří budou noviny, adresné zásilky a evtl. letáčky roznášet – je to práce od pondělí do pátku 5:30- 7:30 hod, tak kdybyste měl někdo zájem, pošlu telefonní číslo, na kterém se můžete na tuhle brigádu přihlásit 🙂

    #14355
    Evik
    Účastník

    devilscat: určítě mám zájem už jsem vám psala email

    #14447
    lgku990
    Účastník

    Já už nějakou dobu zkouším vydělávat též na vyplňování průzkumu od pár společností, nějakou tu tisícovku to ročně hodí, ale dle mého názoru je nejlepší upozorňujeme, to je trochu jiná parketa, aspoň pro mě.

    #14465
    babicka11
    Účastník

    Dotazníky jsou dobrý, ale často nezáživný a nebaví. Navíc – dvacka, i když taky fajn, člověka moc nenadchne a než se vyšplháte na určitou sumu, dlouho to trvá. Tady člověk hned ví, na čem je :-). Navíc perfektně funguje komunikace s adminem a to je za všechny peníze :-), navíc se tu dozvíme spoustu věcí a můžeme mezi sebou si poklábosit a to je moc prima.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 17)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.