Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 4 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12533
    veruska
    Účastník

    Problém s odesíláním emailů nemám. Když mi něco nejde, tak restartuji počítač a většinou je to pak OK.

    #12534
    babicka11
    Účastník

    Nešlo to dost dlouho, ale druhý den už zase ano. Asi se to někde “zaseklo” – jo, příště ten restart :-).

    #12541
    babicka11
    Účastník

    Nevíte někdo, co se starou sedačkou? Tedy, není stará, ale “vypelichaná” – z koženky a tedy taková “šlupička”, kterou je potažená, se divím, že vydržela 4 roky. Chci si koupit novou, ale kam s touto? Dívala jsem se na různé potahy, ale dát 5 tisíc jen za potah – to si radši koupím novou. Třeba by se někomu hodila na chatu, přehodit přes sedací část deku – vypadá jinak dobře.

    #12559
    veruska
    Účastník

    Co už nechceme, tak tady dáváme do sběrného dvora. A je po starosti.
    Nebo dát inzerát a třeba by si pro ni někdo přijel. Ale to může zase trvat dlouho.

    #12568
    Rojak
    Účastník

    Také jsme tento týden navštívili sběrný dvůr. Uklízeli jsme ve sklepě a najednou se to začalo hromadit. Otočili jsme to dvakrát.

    #12591
    babicka11
    Účastník

    To je sice hezký :-), ale zas je trochu problém – jak…potřebovala bych, aby si to odvezli sami, musím se pozeptat – díky za radu.

    #12618
    bobalka
    Účastník

    Já když něco prodávám hodím to na bazárek nebo na aukro a když napíšete s odvozem, většinou si pro to rovnou přijedou a odvezou. Když to bude laciné.

    #12624
    babicka11
    Účastník

    Já se toho potřebuji hlavně zbavit a nic za to nechci. Spíš budu platit za odvoz, ale nechci nikoho obtěžovat s odvozem.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.