Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 4 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10428
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    já si ji nechala udělat z důvodu jemných vlasů, kde mi žádný účes nedrží, nyní jsem ostříhamá na krátko a tak když to vyfoukám pak použiju hromadu laku aby mi to drželo

    #10430
    babicka11
    Účastník

    Dřív jsem si vlasy taky lakovala, dnes už to nechci, druhý den už to není ono, “lepí to” …, je fat, že po trvalé stačilo umýt hlavu 1-2x týdně, vlasy se nemastily, teď musím častěji, tak 2-3x týdně. Používala jsem dřív obyčejný Lecitin za 1.50 Kč, teď jsou šampony drahé, spíš navoněné …

    #10489
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    vlasy si myji co druhý den někdy každý den, mám je krátké takže jejich úprava mi nedá nijak zabrat

    #10894
    MadameBijou
    Účastník

    Já si vlasy myju tak jednou za tři dny. Stačí mi to. Ale je fakt, že se mi častěji mastí. Mamka je má zase dost suché a ráda by vlasy moje. 🙂

    #11256
    babicka11
    Účastník

    Co takhle z jiného soudku?
    Co říkáte na dnešní politiku? Z mého pohledu laika se mi nelíbí kritizování prezidenta. On dostal určitou zprávu, na kterou reagoval. Sobotka měl svůj projev co nejdříve ukončit – pouze můj názor – a vyřídit si to se svým sekretariátem. Tam, myslím, se stala hlavní chyba. Jaký názor na situaci máte vy? Nestojím přímo na žádné straně, vím, že prezident se také někdy nevyjadřuje tak akorát….

    #11315
    bobalka
    Účastník

    Sobotka už neví, co by udělal a tak dělá kopanec za kopancem, je to slaboch a vždycky se schovával za cizí záda, teď, když mu teče do bot, tak je schopen se spojit i s dáblem a Kalouskem, jen aby se udržel u koryta. Ten chlap v životě nedělal, celý život se poflakuje a potí moudrosti, na které není nikdo zvědavý.Je schopen podrazit kohokoliv i prezidenta. Jen tiše doufám, že konečně narazí.

    #11386
    babicka11
    Účastník

    Jaký máte názor na zavedení úplného zákazu kouření v restauracích, který má nyní vstoupit v platnost?
    Omezení mělo platit tam,kde se vaří celodenně a ne tam, kde si dáte leda tak utopence .. jsem nekuřák, ale nesouhlasím. Někde už teď stojí kuřáci před hospodou, hází nedopalky na zem a pokřikují na kolemjdoucí.

    #11449
    babicka11
    Účastník

    blaju – kde jste? už jsem Vás tu dlouho neviděla …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.