Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 4 roky a 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 113. až 120. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17662
    babicka11
    Účastník

    Já naštěstí brejle ještě nepotřebuji, vidím dobře, slyším dobře a motám se jen když se napiju :-).

    #17677
    babicka11
    Účastník

    Co dělat, když vás chytne křeč do nohy? Mě to kolikrát i v noci vzbudí …a pak jen čekám, až to přejde :-(. Četla jsem, že se má dát noha nahoru do výšky, ale moc to nefunguje ….

    #17680
    matylda
    Účastník

    Babičko, pro ty případy mám u postele na dosah ruky nějaký krém na bolest. Mně zabírá stoprocentně, i když občas mám křeč tak krutou, že mi dělá problém jen pro něj natáhnout ruku. Ale ta úleva potom! Pokud jsou křeče častější, nasadím Magnesium laktici – je k dostání v každé lékárně

    #17681
    matylda
    Účastník

    Napíše mi někdo, jaký úkol byl v kalendáři včera? Mně to z nějakých důvodů nešlo otevřít, pořád hlásilo chybu.

    #17682
    babka
    Účastník

    Jsem na tom stejně jako matylda – taky mi to hlásilo chybu.

    #17683
    babicka11
    Účastník

    Včera stránky otevřít nešly vůbec a na velkadovolena také ne. Koukněte na Multimag do diskuzí, tam bychom si mohli/y/ vždycky napsat, když to tady nepůjde … :-).
    Úkol taky nevím … zapsala jsem včera 0 a dnes taky 0.

    #17684
    babicka11
    Účastník

    Na ty křeče beru už měsíc 1 tbl denně Magnesium B6 Premium, asi budu muset nasadit něco silnějšího … :-(.

    #17686
    matylda
    Účastník

    Zkuste to mag.lactici. V lékárně mi doporučili ze začátku 3 x 1 tbl denně, teď je beru, jen když se křeče zase začínají hlásit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 113. až 120. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.