Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum písnička

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 49. až 56. (celkem z 81)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18365
    babicka11
    Účastník

    jjo, to taky znám – Do Prahy je cesta dlouhá, kdo ji nezná ten je trou – bili hasiči do pochodu, velitel jim spadl do zá – chovej nám hospodyně, ať jsme tlustí jako svi – tily hvězdičky na nebíčku, když Hitl.. miloval svou Evičku. Máma vaří samou bramboračku, máme z toho všichni sra…. :-).

    #18571
    babicka11
    Účastník

    Jak se vám líbí nová píseň Karla Gotta “Ta pravá” – sice jiný styl, zdá se jednodušší, taky to napsal Marek Ztracený, je znát jeho styl ….ale to nevadí, píseň je i tak pěkná.

    #18592
    veruska
    Účastník

    Cestou do Pardubic při řízení auta jsem měla v hlavě písničku “na kytaru kluci v parku hrají….” A pořád dokola.

    #18614
    babicka11
    Účastník

    Včera jsem si připomněla písničku při pohádce Nejkrásnější hádanka. Jmenuje se tak a nemohla jsem přijít na to, kdo ji zpívá. Našla jsem to. Zpívá ji Vlasta Horváth, a jestli ji neznáte, zkuste najít na netu. Je opravdu krásná a moc pěkně emotivně zazpívaná. Dlouho jsem ji neslyšela.

    #18620
    matylda
    Účastník

    To mně poslední dny znějí v hlavě “Poupata.” A ne a ne se té písničky zbavit 🙁 🙂

    #18631
    babicka11
    Účastník

    Když mi ráno víc utkví v paměti nějaká písnička, tak si ji pak “hučím” celý den, hhi. Muž si zase píská, někdy až tak, že říkám, že mu to píšťalu vezmu :-).

    #18782
    babicka11
    Účastník

    Běž za svou láskou, je to zázrak …. to mi zní v uších dnes :-)….

    #18784
    matylda
    Účastník

    Tak mně zatím dnes nic. Doufám, že jste nezasadila semínko 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 49. až 56. (celkem z 81)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.