Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Máte volnou ruku

  • Toto téma obsahuje celkem 104 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 3 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 65. až 72. (celkem z 105)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17180
    bobalka
    Účastník

    A zase můžeme bloudit. Kalendář se mi ani neukázal.

    #17182
    bobalka
    Účastník

    Taky se mám ztratilo pexeso, když kliknu na tlačítko, tak najede puzzle pro dospělé, na obou tlačítkách. Pexeso mě baví.

    #17183
    bobalka
    Účastník

    Nakonec jsem cestu našla.

    #17184
    radek
    Správce

    Celkem překvapivé, že po roce fungování online her je ještě nemáte v záložkách a musíte používat odkazy z upo.
    Až bude funkční kalendář, poznáte to. Když občas klepnete na nějaký odkaz při změně webu a napřed se rozhlédnete, než začnete psát, budu to lehčí pro všechny strany.
    Pokud některý odkaz nefunguje, je velmi jednoduché vysvětlení – ještě jsem ho nespustil, ale vím o tom.

    #17191
    bobalka
    Účastník

    Ano používám odkazy na UPO, vždyť od toho tady jsou, nebo ne? Tyto hry nám spojené s touto stránkou a proto mi to tak vyhovuje. Pokud Vám mé připomínky vadí, tak se omlouvám, nic zlého jsem nenapsala. Stejně byla ale nejlepší a nejjednodušší prvotní verze Vaší stránky. Opět jen můj názor. Přeji pěkný večer.

    #17192
    radek
    Správce

    Dotazy mě nevadí, ale vše co spustím, je vždy funkční.
    Pokud při změnách zmáčknete klávesnici F5, aktualizujete si stránku.
    Původní nastavení a pamatování poslední verze se vymaže a máte aktuální data.
    První verze nebyla responzivní, byla složitá na ovládání a zbytečně velká.
    Nyní máte pár odkazů, stránek a jednodušší orientaci. Proto ty změny děláme.
    Nejen pro stávající uživatele, ale i pro nové, pro vyhledavače….
    Musíme jít s dobou, tím co akceptují vyhledavače, systémy…
    😀

    #17285
    bobalka
    Účastník

    Děkuji za vysvětlení

    #17449
    Rojak
    Účastník

    Ono se to admine řekne někomu kdo to má v malíku a pracuje s tím každý den, ale jak si má pomoci obyčejný laik, který tady tyto finty nezná? Akorát si pro sebe může myslet, že je tady za bl… ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 65. až 72. (celkem z 105)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.