• Toto téma obsahuje celkem 96 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel devilscat a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 97)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10900
    Rojak
    Účastník

    Mám pár registrací do klikaček a řeknu vám, že člověk na tom opravdu nezbohatne a jenom tu tisícovku trvá vydělat dost dlouho.

    #10903
    MadameBijou
    Účastník

    Původně jsem taky věřila Coinformailu, pak tam ale začaly být problémy a už jsem v ně důvěru ztratila asi nadobro. Chybí mi jen několik desítek korun, ale maily skoro nechodí. Je to o ničem. Škoda.
    2 500 Kč by se moc hodilo.

    #10919
    bobalka
    Účastník

    Coinformail taky klikám, reklamy mi chodí 4 až 6 týdně a pak se třeba 14 dní vůbec neozvou. Jsem také těsně před vyplacením. tak uvidím. Těch 2500 Kč je opravdu lákadlo.

    #10943
    coolnet
    Účastník

    no,pokud vim, tak co sem psal na tech. podporu emajlovek,toz komunikuji vseci 😀

    a jen rada: necekejte az vam prijde mail….prihlaste se primo do systemu,jelikoz konkretne seznam ma docela prisne filtry a kolikrat ani nedojde maj 🙁 kdyz se zadari,toz spadne do spamu….ale vesmes,to blokuji.

    #10944
    babicka11
    Účastník

    citace:
    dnes vám nikdo nedá nic zadarmo. Kouknul jsem do obchodního rejstříku jak to vypadá se společností eRmail a zjistil jsem, že celá firma se skládá z jednoho člověka. atd…..

    #10950
    bobalka
    Účastník

    babicko11 na tento druh podnikání jich ani více není potřeba. Osloví potencionální zájemce o reklamu, rozešle mu to systém a vydělává.

    #10951
    babicka11
    Účastník

    Taky slibovali dotazníky a za 3 roky poslali jeden! Ermaily chodí teď za O,01 hal.

    #10962
    babicka11
    Účastník

    Klikačky všeobecně jsou k ničemu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 97)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.