Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Jste na sladké?

  • Toto téma obsahuje celkem 38 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 6 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 39)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9562
    babicka11
    Účastník

    Co máte raději? Čokoládu, bonbóny, šlehačku, buchty, kremrole?

    #9600
    babicka11
    Účastník

    Dřív ano a všechno :-), dnes už si opatrně vybírám a v rámci hubnutí si sladké moc nedávám. Jen příležitostně a málo. Ze všeho nejradši mám šlehačku a domácí koláče…

    #9612
    pavlina69
    Účastník

    miluju sladké,bohužel je to na mě i vidět 🙁

    #9633
    veruska
    Účastník

    Za mlada jsem sladké nemusela vůbec, ale čím jsem starší, tak je ta chuť větší. Ale nemusím čokoládu.

    #9637
    babicka11
    Účastník

    Sladké mám ráda, ale nemusím to mít často. Zato ale, když už to jednou poruším – tak “jedu” celý den …. ne moc, ale přesto víc, než jindy. Druhý den si nadávám a “udělám si” ovocný den. Určitě jsem za ten den příbrala, tak to musím nějak kompenzovat.. :-(.

    #9638
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Na sladké jsem určitě, nejvíce na hořkou čokoládu, zrovna včera jak jsem přišla večer z práce tak do mě spadla půlka tabulky, no ale to byla mňamka.

    #9674
    babicka11
    Účastník

    Tak hořké čokolády bych mohla mít doma na kila a nevšimla bych si ji. Nemám ráda hořkou chuť, ani tmavé dorty, ani hořké polevy. Slavný pařížský dortík taky nedělám, ani nekupuji. U nás to nemá rád nikdo. Ale dnes jak jsem byla v obchodě, tak přede mnou neutekl větrník a byl můj. Byl – protože už není. No jo, co nadělám…Chuť je mockrát silnější, než dobrá vůle… 🙂

    #9688
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Pařížský dort přímo miluju:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 39)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.